Анастасія Журавльова - "Диво дитина" з Маріуполя

Журавльова Анастасія Дмитрівна -учениця 9-го класу відділення образотворчого мистецтва Комунального закладу «Маріупольська школа мистецтв»

Навчається у 8А класу школи №66 м. Маріуполя.

Журавльова Анастасія навчається у Школі мистецтв з 2017 року (клас викладача Макаренко Л.В.). Два роки поспіль Анастасія отримує персональну стипендію Маріупольської міської ради для обдарованих учнів мистецьких шкіл. Яскрава, талановита особистість, ініціативна, працелюбна, здібна учениця з розвинутим самобутнім та самостійним творчим мисленням. Відмінно засвоює учбові дисципліни навчальних програм. Має досягнення високого рівня, виявляє велику зацікавленість до навчання.

Найбільш значна нагорода Анастасії – «ДИВО ДИТИНА» - Найбільш творча дитина року(2018р.). Це найпрестижніша нагорода в Україні для дітей до 13 років.

Настуся багато співпрацює в поліграфії - є іллюстратором багатьох книг, які перекладалися грецькою та англійською мовами.

Книги : 1. " Про живе ". Писали переселенці про кохання . (Було 5 іллюстраторів . Анастасія едина дитина. Ця книга перекладена на англійську мову, зараз перекладають на німецьку. Першу збірку представляли в Німеччині)

  1. " Розповіді для дітей. В. Сухомлинського " Книга ілюстрована і перекладена на грецьку мову.
  2. Сумісно з громадською організацією «Паперові сходи» приймала участь у проекті «Листи до дорослих» (підготовка частково тексту та ілюстрування).
  3. Книга про металургів - автор. Наразі малює обкладинку.
  4. «Небесные сказки». Н.Спесивцева.- іллюстратор.
  5. Книга - " Жінки , які змінюють світ "- автор твору.

За ескізом Насті створена більш ніж двохметрова металева скульптура – «Закохані будиночки», яка прикрашає моє улюблене місто - Маріуполь .

Анастасія активно та багато проводить майстер класів . Одного разу довелося це робити на двох мовах у Хорватії для іноземних дітей.

Персональні виставки Настусі експонували у міському центрі сучасного мистецтва та культури ім. А.І.Куїнджі, в міський камерної філармонії, декілька разів у загальноосвітній школі №66 ( до візитів перших осіб країни, області).

Роботи Настусі виставлялися в музеях багатьох країн : Греція ( Афіни), Фінляндія ( це єдиний музеї ,в якому виставляються лише роботи дітей до 14 років зі всього Світу ) , Японія , Китай ( Пекин ), та іншіх країн.

В Україні творчі роботи Анастасії експонувалися:

-в етнографічному музеї ( самий великий музей України );

-в мерії Львова;

- у Верховній Раді- це був конкурс серед дорослих художників, єдина дитина , яка виграла –була Анастасія. (Зі всієї України відібрали лише 20 робіт і ії робота була серед них. Це важлива перемога ). --Київська область с. Пустоварівка під патронатом Першої Леді (2018р);

-м. Київ у розвиваючому комплексі «Мандарин».

Настуся є переможцем багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів у Франції, Китаї, Фінляндії, Польщі, Японії, Індії, Румунії,Турції, Америки, Чехії та іншіх країн.

23 рази отримувала Гран Прі

Ще одна з найважливіших перемог . Це перемога в Парижі . Участь брали конкурсанти з 47 країн світу. Настуся привезла до України Гран Прі ( це перший Гран Прі,який вручили організатори цього конкурсу по мисцетву за останні два роки і запросили Настю на вручення нагород до Парижу).

У 2019 перемогла у конкурсі серед дорослих художників, робота Насті експонується у аеропорту Туреччини ( всього представлено 10 робіт).

Двічи за ії досгнення Маріупольскою Міською Радою (2018-2019 н.р., 2019-2020 н.р.) Настусі була надана стипендія Маріупольської міської ради для обдарованих учнів мистецьких шкіл м. Маріуполь

2019 одержала звання і орден «Гордість України »

2020 перемогла у міжнародному кіноконкурсі " Поціловані Богом ", який проходив в Херсоні.

2020 Німеччина - перше місце.

У 2020 Анастасія виграла у Міжнародному конкурсі у Грузії - Гран –прі.( Брали участь творчі діти з 8 країн).

Перемога у Маріуполі - лауреат 1 ступеня на ХХ Міжнародному фестивалі-конкурсі «Майбутнє країни». (останні із перемог Настусі) Крім творчих конкурсів з образотворчого мистецтва, Настуся активно брала участь та перемогала в конкурсах краси:

Мини топ модель Приазовья,

Мисс Савудрия (Хорватия),

The Top Photo Model of Europe 2020,

Zirka " Eurostar 2020 "Бремен- Хамельн , Німеччина - 3 віце міс .

Участниця Всеукраїнських показів .( Львів , Маріуполь , Київ, Херсон, Запоріжжя )

2020 Super Kids - GRAND PRIX.

Має активну життєву позицію, приймає участь в акціях та заходах школи , міста. Дружня, працьовита, привітна. Має авторитет серед учнів та викладачів.

Про її досягнення багато надавалось матеріалів у Міських, Обласних та Всеукраїнських ЗМІ

Як розповідає про себе Настуся: «Я дуже люблю своє місто, пишаюсь тим , що я тут народилась. Для мене велика шана представляти Маріуполь. Коли любиш когось або щось , то хочется про це казати, щоб більш людей закохувалися . Маріуполь надихає. Я ще дуже маленька дитина і донести до дорослих , або щось розповісти , або привернути увагу можу тільки через свою творчість . Тому я і хочу розповідати світу про мій любий край .Я вважаю , що місто Марії -є самим красивим містом у Світі. Для тебе на долонях мої перемоги. Тут варто надихатися»

14.08.2020
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ