Відкриття "IV Меморіалу ім. А.Куінджі"

Ім'я А.І.Куїнджі є уособленням великого мистецького таланту, що не перестає дивувати прихильників його творчості.
Сучасні художники постійно перебуваючи у пошуку, надихаються роботами митця, продовжуючи його традиції.

Вже 4 червня о 12:00 чекаємо на тебе на урочистому відкритті "IV Меморіалу ім. А.Куінджі",який став можливим завдяки імені великого живописця, зробили місто Маріуполь справжньою Меккою пейзажного живопису. У всіх присутніх буде можливість вільно поспілкуватися з авторами картин і місцевими художниками, які розкажуть про закулісся роботи над картинами і поділяться своїми історіями.
Після церемонії відкриття, ввечері, у дворі Художнього музею всі бажаючі зможуть подивитися серію міні-фільмів про А.І. Куїнджі, насолодитися прогулянкою подвір'ям та подивитися виставку пейзажистів в будівлі музею.

Протягом місяця з березня по квітень проводився відбір заявок на участь у виставці. За підсумками відбору цього року у виставці беруть участь 28 Маріупольських художників і 27 художників з інших країн (Казахстан, Бразилія, Литва, Латвія, Грузія, Греція, Канада, Іспанія та ін.)


Даний проєкт реалізується департаментом культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради, спільно з Національною спілкою художників України, та Маріупольською спілкою художників.

"Меморіал Куїнджі" триватиме з 04.06 по 04.07

Долучайся до культури Маріуполя разом з нами!

03.06.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ