Відбір претендентів для призначення щорічної Грошової винагороди Маріупольської міської ради

Департамент культурно- громадського розвитку оголошує відбір претендентів для призначення щорічної Грошової винагороди Маріупольської міської ради кращим народним (зразковим) аматорським колективам галузі культури за жанрами музичного (вокального та інструментального), хореографічного, театрального, циркового мистецтва.

Згідно рішення Маріупольської міської ради від 28.08.2020 №7/56-5585 «Про призначення щорічної грошової винагороди Маріупольської міської ради кращим аматорським колективам галузі культури м. Маріуполя», грошова винагорода присуджується щорічно до святкування Дня міста, за результатами засідання комісії з урахуванням результатів онлайн-голосування. Документи на розгляд комісії щодо встановлення Грошової винагороди подаються до департаменту культурно-громадського розвитку міської ради до 05 вересня поточного року. Протягом 5 днів з часу опублікування на офіційному сайті департаменту культурно-громадського розвитку міської ради кандидатур на отримання Грошової винагороди проводиться відкрите онлайн голосування. Інформація про призначення Грошової винагороди оприлюднюється на офіційному сайті міської ради та департаменту культурно-громадського розвитку міської ради.

З умовами подання документів та вимог Положення про призначення щорічної грошової винагороди Маріупольської міської ради кращим народним (зразковим) аматорським колективам галузі культури м. Маріуполя Ви можете ознайомитись за посиланням:

https://kultura-mariupol.org.ua

https://www.facebook.com/groups/mkultura/announcements

За додатковою інформацією з даного питання Ви можете звернутися до департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради, за адресою: м. Маріуполь, вул. Георгіївська, б. 47, тел. (0629) 40-12-28, або на електронну адресу: mtkultura@ukr.net.

11.08.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ