Відбір претендентів для призначення персональних стипендій Маріупольської міської ради

Департамент культурно- громадського розвитку оголошує відбір претендентів для призначення персональних стипендій Маріупольської міської ради для обдарованих учнів мистецьких шкіл та преміювання викладачів мистецьких шкіл міста Маріуполя.

Згідно рішення Маріупольської міської ради від 28.08.2020 №7/56-5586 «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.10.2018 №7/36-3190 «Про персональні стипендії Маріупольської міської ради для обдарованих учнів мистецьких шкіл та преміювання викладачів мистецьких шкіл міста Маріуполя» стипендії призначаються обдарованим учням мистецьких шкіл міста Маріуполя терміном на один навчальний рік з 01 вересня по 31 травня включно на конкурсній основі в галузях музичного (вокального та інструментального), образотворчого, хореографічного мистецтва. Преміювання вчителів здійснюється один раз на рік у жовтні місяці поточного року. Документи на розгляд комісії щодо встановлення стипендій та премій подаються до департаменту культурно-громадського розвитку міської ради до 15 вересня поточного року.

З умовами подання документів та вимог Положення «Про персональні стипендії Маріупольської міської ради для обдарованих учнів мистецьких шкіл та преміювання викладачів мистецьких шкіл міста Маріуполя» Ви можете ознайомитись за посиланням:

https://kultura-mariupol.org.ua

https://www.facebook.com/groups/mkultura/announcements

За додатковою інформацією з даного питання Ви можете звернутися до департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради, за адресою: м. Маріуполь, вул. Георгіївська, б. 47, тел. (0629) 40-12-28, або на електронну адресу: mtkultura@ukr.net.

11.08.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ