Святковий телеміст : Львів - Маріуполь

Вперше в історії українського музичного мистецтва два оркестри з різних регіонів України записали спільний СD-диск з творчого доробку композиторів, які представляють композиторські школи Заходу і Сходу.

20 грудня відбудеться святковий телеміст між Львовом та Маріуполем, під час якого прозвучать композиції Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» та Маріупольського академічного оркестру «Ренесанс».

Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» створений у 1994 році із найкращих львівських музикантів. Відтоді «Віртуози Львова» успішно виступали у Данії, Німеччині, Швейцарії, Італії, Ватикані, Чехії, Словаччині, Польщі, Бельгії, Ізраїлі, Колумбії, Еквадорі. Засновником і незмінним художнім керівником оркестру є Сергій Бурко. Репертуар «Віртуозів» включає твори композиторів різних епох і стилів: від Баха і Кореллі – до сучасної української та західноєвропейської музики. За час існування оркестр дав понад 1500 концертів і записав понад 25 компакт-дисків.

Маріупольський академічний оркестр «Ренесанс» заснований у 1989 році. З невеликого ансамблю колектив переріс в оркестр і став приводом для створення у місті власної камерної філармонії у 2018 році. Оркестр очолює головний диригент заслужений діяч мистецтв Василь Крячок. Камерний оркестр брав участь у фестивалі музичного мистецтва «Віртуози». Наймасштабніший проєкт оркестру фестиваль – конкурс юних виконавців з оркестром «Музичний листопад».

Телеміст можна буде переглянути 20 грудня о 18.00 год на ресурсах медіа-хабу Тvoemisto.tv, на Фейсбук-сторінці та Ютуб-каналі

Дивіться Джерело Інформації

16.12.2020
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ