Проект «Шахматная королева»

5 січня 2021 року в Центрі культури «Лівобережний» (вул. Азовстальська, 13) відбулась театралізація проєкту «Шахова Королева».

За період пандемії це - єдина вистава, якою Центр культури (КУ «Міський Палац культури») звітує як переможець Гранту від громадського бюджету.

Проект реалізується Клубом любителів шахового мистецтва «Паламед», який діє в КУ «Міський Палац культури» з 2011 року та творчими колективами (шляхом театралізації, презентацій, концертів, проведення майстер - класів та інтерактивних ігор).

Мета проєкту - створення комфортного доступу до гри в шахи шляхом використання мобільного майданчику Open-air.

Театральна постанова «Абсолютний таск» - це тільки частина проєкту.

(Абсолютний таск — рекордний ідейний задум в шаховій композиції, який вже неможливо перевершити, хіба що повторити. Це може бути пов'язано з особливостями й комплектом шахових фігур, розмірами і формою дошки) .

До заходів його реалізації входить:

  • Доступність та популяризація шахового мистецтва з використанням професійних навчальних технік серед різних верст населення;
  • Створення самостійних культурних подій (майстер-класи, лекції, ігрові програми, театралізовані інтерактивні шоу з долученням глядачів як на відкритому повітрі, так і в приміщеннях.
  • Використання «Мобільного простору» як окремої самодостатньої видовищної локації на міських святах(День міста, Новорічна кампанія, День Європи, тощо)
  • Пошук активної молоді для створення нових клубів, організацій шахового напрямку
  • Створення молодіжного шахового клубу на базі Клубу «Паламед» КУ «Міський Палац культури».

Реалізація цього проекту дозволить залучити різноманітні категорії мешканців міста до гри в шахи, розповсюдити інформацію про наявність та діяльність творчих колективів Палацу культури, виявити активну молодь.

06.01.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ