Mariupol Classic 2021!

У 2018 році вперше в Маріуполі пройшла незвична для регіону подія - фестиваль класичної музики Mariupol Classic. Його було започатковано до відкриття першої камерної філармонії в Україні, та єдиної філармонії за роки Незалежності країни.

Mariupol Classic – це фестиваль, який дає змогу відкриття та переосмислення для себе класичної музики, це діалог між академізмом та сучасністю, діалог, що зрозумілий для людей різного віку. Традиційно фестиваль триває тиждень та презентує різні формати музичного академічного мистецтва: симфонічну музику, камерну, балет, оперу. Цього року Mariupol Classic пройде з 29 серпня по 7 вересня. Проєкт підтримано УКФ в рамках реалізації проєкту культурно-мистецьких ініціатив "Діалог мовою мистецтва" за підтримки Українського культкрного фонду.

Місто наповниться концертами відомих вітчизняних та закордонних музикантів, симфонічних та камерних оркестрів, ансамблів, вокальних колективів, солістів. Фестиваль виходить на межі концертних залів та значно збільшую події на відкритих майданчиках. Так, цього року класична музика пролунає в стінах Хоральної синагоги, яка буде спеціально облаштована під музичні виступи. Цілих три різні концертні події відбудуться на новій локації. Зважаючи на класичний формат фестивалю, концертна зала філармонії та академічний театр теж стануть постійними площадками для Mariupol Classic.

Метою цьогорічного фестивалю є прагнення не тільки поєднати людей з однаковими музичними смаками, а і подарувати новим слухачам можливість відкрити для себе великий світ мистецтва, даруючи незабутні яскраві враження від живого виконання творів великих композиторів, показати велич класичної музики, та її можливість надихати.

Спецподіями фестивалю стануть декілька open-air концертів симфонічних оркестрів, що пройдуть просто неба на театральній площі. А незвичними цікавинками стануть камерні виступи на нестандартній локації – у майбутньому пам’ятнику архітектури - Хоральній синагозі.

Чекаємо на Вас на цій грандіозній події! Детальніше про фестиваль та його учасників Ви дізнаєтеся незабаром!16

07.07.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ