Марафон "Культура 2030"

Багато ідей великих людей зароджувалися як маленька мрія в дитинстві або юнацтві. Прикладом цього може бути Уолт Дісней, чиї малюнки всупереч важкого дитинства і відсутності грошей навіть на олівці,перетворилися в персонажів мультфільмів відомих зараз по всьому світу! Юрій Гагарін, який з дитинства захоплювався льотчиками і став першою людиною, яка вчинила космічний політ навколо Землі.

Зараз Маріуполь прямує на шляху розвитку «Маріуполь 2030 - Місто майбутнього». Де кожен громадянин може внести свій вклад в розвиток нашого міста. На період зимових канікул Департамент культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради хоче залучити дітей та підлітків до цієї ідеї з боку творчості. Ми розпочинаємо культурний марафон серед дітей та юнаків нашого міста - "Культура 2030", який буде проходити з 22 Грудня по 12 Сiчня.

За допомогою нашого культурного марафону ми хочемо підштовхнути зародження нових творчих ідей у ​​молодого покоління, які зможуть послужити фундаментом для цікавих проєктів і втіленням їх у майбутньому.

Завдання для учасників полягає в тому, щоб творчими засобами зобразити яким вони бачать наше «Місто майбутнього» через 10 років. Кожен має свій талант, тому наш марафон «Культура 2030» для учасників не має обмежень в напрямку. Це може бути музика, малюнок, макет міста із сірників, графічна анімація, пісня, театральна постановка.

Умови культурного марафону:

Кожен учасник повинен:

1) Відобразити за допомогою свого таланту ідею «Маріуполь 2030 - Місто майбутнього»

2) Опублікувати роботу на своїй Instagram сторінці або сторінці батьків з відміткою сторінки Департаменту культурно-громадського розвитку @mariupolkultura і хештегом #Культура2030

3) В офіційному телеграм-каналі Департаменту культурно-громадського розвитку ( https://t.me/mariupolkultura ) перейти за посиланням в чат марафону і відправити свою роботу в форматі фото / відео матеріалу, вказавши в повідомленнi ПІБ учасника, вік, свій контактний номер / або номер батьків.

4) Бути підписаним на Офіційну Instagram сторінку Департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради https://www.instagram.com/mariupolkultura/

Протягом марафону всі роботи учасників будуть публікуватися на офіційній Instagram сторінці Департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради. У коментарях пiд публікаціями марафону люди зможуть проголосувати за вподобані їм роботи. Кращі роботи будуть винагороджені подарунками!

Фото / відео матеріали повинні бути належної якості для їх перегляду і публікації. Довжина відео не повинна перевищувати 60 секунд.

22.12.2020
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ