Всеукраїнський проєкт «Літня Мистецька Академія» у Марiуполi!

У Маріуполі відбудеться всеукраїнський проєкт «Літня Мистецька Академія», що реалізується в рамках програми регіонального розвитку.
Проєкт буде проходити у форматі резиденції та спрямований на практичну підтримку розвитку мистецької освіти у регіоні.
«Літня Мистецька Академія» це:

- 10 днів нового кемпінг-формату для творчої молоді
- Нові знайомства
- Майстер-класи
- Круті івенти
- Обмін досвідом

«Літня Мистецька Академія» відкриє можливості для професійного зростання учнів та відкритого спілкування з видатними діячами мистецтва! Це - незабутній час для творчої молоді у новому форматi.

Академія планується на три роки (2021-2023) за різними напрямками мистецтва (музичне, візуальне, театральне, хореографічне, кіномистецтво). Цього року тебе чекає хоровий спів та музика.
Нещодавно в Маріупольській школі мистецтв відбулися перші збори, на яких були присутні Директора Мистецьких шкіл Маріуполя, Директор Департаменту культурно-громадського розвитку Трима Діана Володимирівна, а також головний диригент Маріупольського камерного оркестру "Ренесанс" і директор "Маріупольської камерної філармонії" Крячок Василь Михайлович.
На засіданні було сформовано план фестивалю, календар заходів і майстер-класів, обговорені музичні твори для учасників академії.
Проєкт є грандіозним для Культури Маріуполя! У цьому році в Літній Мистецькій Академії візьмуть участь понад 150 дітей з нашого міста, а також Маріуполь прийме понад 50 учасників з інших великих міст України.

Проведення Академії планується на червень цього року.

Слідкуйте за додатковими новинами про фестиваль в наших соціальних мережах та сторінках Академії

FACEBOOK

Instagram

02.04.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ