Конкурс «Створи Символ Культури Маріуполя» завершено!

Конкурс «Створи Символ Культури Маріуполя» завершено!

Протягом 4 місяців у Маріуполі тривав конкурс для дітей та підлітків в сфері малювання \ комп'ютерної графіки від Академія ШАГ Маріуполь та Департаменту культурно - громадського розвитку ММР - «Створи Символ Культури Маріуполя».У кожного учасника була можливiсть творчим шляхом взяти участь у житті нашого міста та створити персонажа, який стане Символом для Культури Маріуполя та залишиться з нами на довгі роки!

Конкурс проходив у три етапи:

- Першим кроком, в березні, для всіх бажаючих взяти участь у конкурсі, була відкрита реєстрація.
Завданням для учасників було - намалювати стікер-пак для мессенджера, використовуючи свого персонажа.

- На другому етапі, протягом 5-ти тижнів учасники створювали і надсилали свої роботи. Конкурсне журі детально переглядалоі оцінювало кожну.За загально прийнятим рішенням з 67 робіт було відібрано 6 найцікавіших, які взяли участь в останньому етапі - фінальному голосуванні на платформі 0629:

▫️Арина Зубань
▪️Гуменюк Анна
▫️Даниленко Євгенія
▪️Кононенко Максим
▫️Кучеров Артем
▪️Садовнича Софія

Протягом двох тижнів Маріупольці обирали символ Культури нашого міста. Після детального підрахунку і перевірки голосів, автором символу Культури Маріуполя була оголошена учасниця Даниленко Євгенія. Її робота буде розтиражована і доопрацьована в остаточний вид з професійними дизайнерами Академії ШАГ Маріуполь.

Та вже сьогодні в IT-hub "1991" пройшло урочисте нагородження всіх учасників фінального голосування. Як переможець, Євгенія отримала Сертифікат на навчання в Академії ШАГ, портативну колонку, та квиток на MRPL FEST 2021 від Департаменту культурно - громадського розвитку.

2 і 3 місця (Кучеров Артем та Гуменюк Анна) отримали сертифікат на навчання в академії ШАГ.
Всі учасники фінального голосування отримали пам'ятні призи від Департаменту культурно - громадського розвитку ММР.

Ми ще раз вітаємо Даниленко Євгенію з перемогою, а так само дякуємо всім учасникам конкурсу!

Академія ШАГ Маріуполь і Департаменту культурно - громадського розвитку й надалі будуть продовжувати співпрацю та організовувати різноплановi заходи і конкурси для молоді нашого міста.

09.07.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ