МІСТ ДОВІРИ І РОЗУМІННЯ, або КНИГА ЗБИРАЄ ДРУЗІВ

26 вересня 2020 року в Театральному сквері відбудиться урочиста церемонія нагородження переможців ювілейного Десятого відкритого міського конкурсу «Краща книга року-2020» в рамках фестивалю «Книга і преса Маріуполя».

Конкурс проводиться за ініціативою Центральної міської публічної бібліотеки ім. В.Г. Короленка за підтримки департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради раз на 2 роки.

Мета конкурсу – виявлення нових імен літературно обдарованих земляків і науково-педагогічних працівників, підвищення їх соціальної активності, бажання примножувати славу м. Маріуполя та Приазов’я в літературі, науці, освіті та вшанування авторів у відповідності до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції державної політики щодо розвитку національної видавничої справи та популяризації читання на період до 2020 року» № 111-р від 24.02.2016 р.

Цікаві факти ювілейного конкурсу «Краща книга року-2020»:

- на конкурс було представлено 46 книг-номінантів за 12 номінаціями, в т.ч. 3 колективних збірки поезій і прози;

- в конкурсі взяли участь майже 200 авторів, в т.ч. 32 автори індивідуальних книг і 198 – в збірках. Вік авторів-учасників конкурсу – від 30 до 85 років;

- вперше в номінації «Нео.Літ: успіх онлайн» за результатами дистанційного голосування в соціальній мережі Facebook були відзначені три книги, які отримали найбільшу кількість голосів користувачів, так би мовити, – приз читацьких симпатій;

- вперше в конкурсі з’явилися номінації «Документальна проза», «Проза. Гумор» і «Мистецтво книги. Кращий художник-ілюстратор».

24.09.2020
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ