Голосування за Символ Культури вiдкрито!

Ще навесні Культура Маріуполя спільно з Академією ШАГ Маріуполь оголосили конкурс для дітей в сфері малювання \ комп'ютерної графіки. Цим конкурсом ми хотіли разом з дітьми нашого міста створити персонажа-символ для культури Марiуполя, котрий залишиться з нами на довгі роки.

Протягом місяця проходив перший етап прийому робіт. Завдання для дітей було намалювати стікер-пак для мессенджера використовуючи свого персонажа. Всього було надіслано 67 робіт, з яких комісія відібрала 6 найцікавіших.


Саме разом з мешканцями нашого міста ми хочемо обрати символ Культури Маріуполя. Ці роботи візьмуть участі в останньому етапі - голосуванні, яке відбудеться на платформі нашого інформаційного партнера - порталу 0629. Голосування триватиме з 15 Червня 2021р. по 30 Червня 2021р..

Посилання: https://www.0629.com.ua/photo/636


Краща робота за результатами буде доопрацьована в остаточний вигляд з ТОП дизайнерами Академії ШАГ Маріуполь. Після, символ нашого міста знайде життя, та спершу з'явиться в стікерах твого улюбленого месенджера.


Проєкт буде курируватися Комп'ютерною Академією ШАГ.


Автор персонажа Культури Маріуполя (1 місце) отримає Призи від Академії ШАГ і Департаменту культурно - громадського розвитку, а саме портативну колонку, сертифікат на навчання в академії ШАГ, брендовану продукцію від Культури Маріуполя та бiлет на MRPL City Festival 2021!
2 і 3 місця отримають сертифікат на навчання в академії ШАГ та брендовану продукцію від Культури Маріуполя

15.06.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ