“Українська музика від Сходу до Заходу”

Творчим потенціалом Академічного камерного оркестру "Віртуози Львова" та Маріупольського муніципального оркестру "Ренесанс" вперше в історії українського мистецтва створено новий проект “Українська музика від Сходу до Заходу”, записано CD-диски з творчого доробку композиторів, які представляють композиторські школи Сходу та Заходу України: донецькі та львівські.

До диску увійшли твори відомих класиків та сучасних українських композиторів Західної та Східної України. Серед числа митців є знані в Україні і за її межами корифеї української музики такі як Мирослав Скорик; композитори молодшого покоління — Віктор Камінський, Богдана Фроляк, а також сучасні митці Східної України — Володимир Стасенко, Володимир Мітін, Володимир Стеценко, Валентин Морозов.

Нагадаємо, що два оркестри презентувати CD онлайн в ході святкового телемосту Львів-Маріуполь в грудні місяці.

Методичний кабінет навчальних закладів мистецтва і культури при департаменті з питань культури національностей та релігій ЛОДА долучився до цього мистецького проекту, організувавши передачу дисків у мистецькі навчальні заклади України. Відправлено майже 400 примірників компакт дисків у різні регіони, від Сходу до Заходу.

Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова" та Маріупольський оркестр "Ренесанс" дякують за інформаційну підтримку Державному науково-методичному центру змісту культурно-мистецької освіти.

17.03.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ