“Круглий стіл” та національно-патріотичне виховання

Департамент культурно - громадського розвитку тісно співпрацює з військовими, які несуть службу в місті Маріуполь і його околицях. Багаторазово проводяться загальні збори і заходи з представниками морських і сухопутних військ нашого міста для обговорення важливих питань, які спрямовані на духовний і патріотичний розвиток молоді Маріуполя, і всілякого залучення громадян до участі в житті нашого міста. Департамент прикладає максимум зусиль для втілення спільних ідей.

Так 07 квітня відбувся “круглий стіл” - “Реалізація Морської доктрини України у місті Маріуполь”. На зустрічі були присутні більш ніж 20 учасників, це представники громадських організацій, муніципалітету, підприємств та представники ЗМІ.
На заході обговорили національно-патріотичне виховання дітей в нашому місті, необхідність популяризації морської сфери діяльності, сприяння молоді у навчанні та службі у Військово-морських силах Збройних Сил України.
Учасники круглого столу звернули увагу, що першочерговим завданням є залучення їх до участі у суспільному та культурному житті нашого морського міста.

Першим етапом затвердили початок залучення військових моряків та морських прикордонників до проведення з учнівською молоддю уроків мужності і, навпаки, відвідування містянами, учнями військових кораблів та катерів, які наразі базуються в Маріуполі.


Представники громадських організацій висловили готовність до укладання меморандуму про співпрацю з військовими моряками та сприяння депутатському корпусу Маріупольської міської ради в укладанні відповідної шефської угоди.


Представник ВМС ЗСУ запропонував долучитись до наміру військових моряків провести 29 квітня 2021 року урочистий захід з підняттям Прапору Військово-Морських Сил України на площі Свободи поруч з Прапором міста, що було схвально сприйнято учасниками “круглого столу”.


Така подія, на думку ініціаторів, із залученням до нього органів місцевого самоврядування, організацій, учнівської молоді, мешканців міста, належний супровід просвітницьких заходів та медійної компанії буде сприяти консолідації громадянського суспільства та Збройних сил України, популяризації професії військового моряка, зміцненню воєнної безпеки нашого міста Маріуполь.


Департамент культурно-громадського розвитку буде й надалі вести тісну співпрацю з громадськими і військовими організаціями для розвитку нашого міста.

12.04.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ