Стали відомі дати проведення «Літньої Мистецької академії» та ментори проєкту.

Стали відомі дати проведення «Літньої Мистецької академії», а також учасники та викладачі в рамках
проєкту з інших міст України!

Нагадуємо, що Академія планується на три роки (2021-2023) за різними напрямку мистецтва (музичне, візуальне, театральне, хореографічне, кіномистецтво). Проведення грандіозного проєкту для культури нашого міста цьогоріч призначено на 11-20 червня.


На даний момент у число менторів «Літньої Мистецької академії» входять відомі викладачі, видатні особистості, заслужені артисти та артистки України, професори та професорки консерваторій та академій, музиканти, яких знають не тільки на території нашої країни, а й по всьому світу!


Богдана Півненко, профессорка, завідуюча кафедрою струнно-смичкових інструментів НМАУ ім.Чайковського (м.Київ) - скрипка

Андрій Карпяк, професор Львівської Національної академії ім.Лисенко, завідувач кафедри духових та ударних інструментів – флейта

Антоній Баришевський, м.Київ – З 2012 року піаніст, соліст Національної філармонії України. Лауреат більше тридцяти міжнародних конкурсів.

Ольга Шелешкова, викладачка кафедри скрипки Київський колледж мистецтв им. Глієра – скрипка

Дмитро Трет’як, м.Київ - Концертмейстер групи контрабасів та інспектор ансамблю Національного камерного ансамблю “Київські солісти” з 1998 року.


Олексій Бойар – викладач київського університету культури та мистецтв, другий диригент Національної академічної капели бандуристів ім.Г.Майбороди

Юрій Пороховник - головний диригент Харківського академічного театру музичної комедії


Василь Тимків – директор Івано-Франківської обласної філармонії

Список менторів буде доповнюватися найближчим часом в ході підготовки проєкту.
Так само від менторів візьмуть участь їх учні, учениці ,студенти та студентки з усієї України!
Це нові знайомствам і обмін досвідом для кожного учасника академії!


Підписуйтесь на Instagram і Facebook сторінки академії, незабаром ми розповімо докладніше про кожного з наших шановних гостей, їх творчий шлях і досягнення!

14.04.2021
Всі новини

ІНШІ НОВИНИ