Український дім

Дата народження Міського палацу культури «Український дім» (до цього Палац металургів маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча) - липень 1982 року. З січня 2017 Палац металургів став підрозділом департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради. А з січня 2018 року, згідно з рішенням Маріупольської міської ради, на його базі створено Комунальну установу «Міський палац культури «Український дім».

Понад 350 заходів різного рівня щорічно проводиться творчим колективом ПК. З 2017 року Палац культури «Український дім» став засновником і організатором щорічного відкритого фестивалю національної культури «Ukraine ornament - Українські візерунки». А з 2019 року - фестивалю соціальних відеороликів «Нам тут жити». Кількість відвідувачів Палаца культури в рік становить близько 140 000 чоловік.

У Палаці культури «Український дім» працює тринадцять колективів художньої самодіяльності (в яких займається понад 800 осіб). Одинадцять з них зі званням «Зразковий» і «Народний». Творчі колективи Палацу відомі як в рідному місті, так і далеко за його межами. Вони багато разів ставали переможцями Міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів. Так само в «Українському домі» працює 13 клубних об'єднань. Загальна чисельність учасників всіх творчих колективів до 2000 чоловік.

У Палаці культури є спортивний зал. Протягом тижня відвідуваність спортзалу становить понад 800 осіб.

Концертний зал ГДК «Український дім» використовується для проведення концертів професійних артистів-вокалістів, симфонічних оркестрів, театральних труп. Кількість глядачів на цих концертах в рік близько 35 000 чоловік.

Набір учасників колективів МПК «Український дім» сезону 2020-2021 оголошено за такими напрямками:

  • народна хореографія,
  • сучасна хореографія,
  • класична хореографія,
  • циркове мистецтво,
  • естрадний вокал,
  • театральне мистецтво.

Згідно рішення Маріупольської міської ради, виховання у підготовчих групах колективів міських палаців культури м. Маріуполя проводиться на платній основі.

ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО КОЛЕКТИВІВ ПРОВОДИТЬСЯ НА ОСНОВІ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ.

Конкурсний відбір до колективів буде проходити  з 20.08 по 06.09.2020, про конкретні дати відборів буде повідомлено додатково.

ДОПУЩЕННЯ ДІТЕЙ ДО КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ МОЖЛИВО ЛИШЕ ПІСЛЯ ЗАПОВНЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНОЇ ЗАЯВКИ ЗА ПОСИЛАННЯМ: 

https://gurtok.bloqly.com/#/

Детальніше про заклад на офіційному сайті

Маріуполь, пр. Металургів, 150

Палаци культури
Повернутися назад