Український дім

Дата народження Міського палацу культури «Український дім» (до цього Палац металургів маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча) - липень 1982 року. З січня 2017 Палац металургів став підрозділом департаменту культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради. А з січня 2018 року, згідно з рішенням Маріупольської міської ради, на його базі створено Комунальну установу «Міський палац культури «Український дім».

У Палаці культури «Український дім» працює тринадцять колективів художньої самодіяльності (в яких займається понад 800 осіб). Одинадцять з них зі званням «Зразковий» і «Народний». Творчі колективи Палацу відомі як в рідному місті, так і далеко за його межами. Вони багато разів ставали переможцями Міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів. Так само в «Українському домі» працює 13 клубних об'єднань. Загальна чисельність учасників всіх творчих колективів до 2000 чоловік.

У Палаці культури є спортивний зал. Протягом тижня відвідуваність спортзалу становить понад 800 осіб.

Концертний зал ГДК «Український дім» використовується для проведення концертів професійних артистів-вокалістів, симфонічних оркестрів, театральних труп. Кількість глядачів на цих концертах в рік близько 35 000 чоловік.

FACEBOOK

INSTAGRAM

Детальніше про заклад на офіційному сайті

Маріуполь, пр. Металургів, 150

Палаци культури
Повернутися назад