Незалежний театр авторської п’єси «Концепція»

Сучасну авангардну режисуру і драматургію можна знайти у творчості Незалежного театру авторської п’єси «Концепція». Колектив був заснований 1 лютого 2019 року за ініціативою творчого тандему поетеси Марії Грецької та режисера Олексія Гнатюка.

У жовтні 2019 р. у театру з’явився свій сценічний простір, що відрізняється у звичному розумінні класичного театру своєю камерною моделлю.

У складі трупи 15 осіб, серед них є досвідчені актори і ті, які займаються в студії при театрі. В об'єднання театру входять режисери, організатори культурно-дозвіллєвої діяльності, поети, актори з багаторічним стажем.

Важливо, що Незалежний театр авторської п’єси «Концепція» не має вікових обмежень, головний критерій потрапити до трупи – це талант і бажання працювати. При театрі функціонує студія, де можна навчитися нелегкому ремеслу актора.

Незалежний театр авторської п’єси «Концепція» можна назвати «сучасним» перш за все в європейському розумінні, оскільки це – п'єси, що відображають дихання часу, дух нашої епохи.

У репертуарі театру на теперішній час є вистави у таких жанрах: трагікомедія, психологічна драма, фантасмагорія, оперна театральна вистава.

Facebook

Instagram

Маріуполь, проспект Металургів, 52

Театри
Повернутися назад