Міський палац культури «Чайка»

Розташований на високому пагорбі, Міський палац культури «Чайка» звертає на себе захоплені погляди містян та туристів. Він став дійсно прикрасою Приморського району та головним місцем дозвілля маріупольців та гостей міста.

          Засновником палацу культури було Азовське морське пароплавство у 1958 р. для працівників порту та мешканців міста, як палац культури “Моряків”. Та у 2000 році палац був переданий на баланс міста і перейменований у Міський палац культури “Чайка”.  За більш ніж піввікову історію було засновано багато творчих колективів та вийшло багато творчих династій. Талановита молодь знайшла себе у різних напрямках творчої діяльності не тільки по Україні але і у різноманітних куточках світу. Культурні заходи, які проходять за участю та за ініціативою МПК «Чайка» сприяють розвитку багатогранного, національного, естетичного напрямку колективів художньої самодіяльності. Народний театр танцю «Азовські чайки» перший здійснював концертні гастролі у Німеччину та Польшу у 1976 році, а перші творчі поїздки по обміну були у Францію з 1991 року, підтримувавши цю традицію майже кожного року. А вже у 2019 році його учасники побували на Міжнародному фестивалі «Beregszaszi unnepi estek» в Угорщині. Народний театр бойових мистецтв «Білий лотос», володіючи унікальними здібностями у цьому напрямку, став відомим не тільки по всій Україні після успішного виступу на національному телепроекті «Україна має таланти», а також за кордоном у Франції на  Міжнародному фестивалі BUDO EXPO 2018: Warrior of Light Martial Arts Show. Колектив орієнтальної хореографії «Дарін» записаний в Книзі рекордів України та є учасником встановленого рекорду у категорії «Масовий захід» по виконанню східного танцю та унікальної технікі виконання «шімі».  Творча робота палацу ведеться і з патріотичного напрямку, а також по збереженню і розвитку української культури. До Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбувся концерт Оркестру морської піхоти за участю лідера гурту "Тартак" Сашка Положинського, який завітав до нас не один раз зі своїми концертами для наших воїнів.  Палац культури є також активним учасником масштабних подій міста. Тож як приклад - гучне та яскраве святкування Дня Європи у Міському саді завдяки учасникам творчих колективів,які відтворили атмосферу європейських країн Болгарії, Греції, Угорщини, Франції та Італії.

Перелік послуг:

-занятия у студіях, гуртках (підготовчи групи хореографічних/театральних/циркових та вокальних колективах);

-проведення послуг з організації забезпечення заходу;

-проведення розважально-ігрових заходів для молодших та старших школярів;

-проведення концертів і спектаклів колективів художньої самодіяльності;

-проведення святкових/новорічних заходів для молодших та старших школярів.

Набір дітей від 4х років, підлітків та дорослих.

Документи для вступу:

-копія свідотства про народження та довідка від педіатра (для дітей від 4 до 13 років включно)

-ИНН

-копія паспорту (від 14ти років).

Період занять - з вересня по червень включно.

Пільгові категорії:

--100 %

-діти-сироти

-діти, позбавлені батьківськивського піклування

-діти з малозабезпечених сімей

-діти з багатодітних сімей

-діти з інвалідністю, яким не проипоказане навчання у початкових спеціалізованих мистецьких закладах (за висновком медичної комісії)

--50%

-діти, батьки яких загинули (померли) під час участі у проведенні АТО (ООС)

-діти ветеранів та учасників бойових дій

-діти, які втратили одного з батьків

Маршрути міського транспорту до закладу:

тролейбус - 2,4,4А,7,8,10,13 зупинка "ДЮІ"

автобус - 8А,18А,18n,28А зупинка "ДЮІ"

маршрутне таксі - 101,105,111,154,154А,211 зупинка "ДЮІ".

Повна інформація: https://gurtok.bloqly.com/#/

Маріуполь, Луніна, 71

Палаци культури
Повернутися назад