Міський палац культури «Чайка»

Розташований на високому пагорбі, Міський палац культури «Чайка» звертає на себе захоплені погляди містян та туристів. Він став дійсно прикрасою Приморського району та головним місцем дозвілля маріупольців та гостей міста.

          Засновником палацу культури було Азовське морське пароплавство у 1958 р. для працівників порту та мешканців міста, як палац культури “Моряків”. Та у 2000 році палац був переданий на баланс міста і перейменований у Міський палац культури “Чайка”. 

Творча робота палацу ведеться і з патріотичного напрямку, а також по збереженню і розвитку української культури. До Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбувся концерт Оркестру морської піхоти за участю лідера гурту "Тартак" Сашка Положинського, який завітав до нас не один раз зі своїми концертами для наших воїнів.

 Палац культури є також активним учасником масштабних подій міста. Тож як приклад - гучне та яскраве святкування Дня Європи у Міському саді завдяки учасникам творчих колективів,які відтворили атмосферу європейських країн Болгарії, Греції, Угорщини, Франції та Італії.

Перелік послуг:

-занятия у студіях, гуртках (підготовчи групи хореографічних/театральних/циркових та вокальних колективах);

-проведення послуг з організації забезпечення заходу;

-проведення розважально-ігрових заходів для молодших та старших школярів;

-проведення концертів і спектаклів колективів художньої самодіяльності;

-проведення святкових/новорічних заходів для молодших та старших школярів.

Набір дітей від 4х років, підлітків та дорослих.

Facebook

Website

 

Маріуполь, Луніна, 71

Палаци культури
Повернутися назад