Палац культури «Молодіжний»

Палац культури «Молодіжний»  знаходиться в історичній будівлі, якій понад 120 років. Більше 80  з них тут знаходились заклади культури - Палац праці, згодом ПК заводу "Азовсталь", а тепер і палац культури "Молодіжний", що відкритий у 2010 році як центр творчого натхнення для молоді.   Це комплексна широкодоступна клубна установа, яку створено з метою роботи з молоддю у сферах інформаційної підтримки та культурного дозвілля, творчої діяльності, відродження традицій, культури обрядів України і культур національних меншин, підтримки ділової активності та науково-просвітницьких ініціатив молоді.

      Палац культури «Молодіжний» є комунальною установою, заснованою на власності територіальної громади м.Маріуполя. Засновником є Маріупольська міська рада. Установа є юридичною особою, утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом.

 Палац має концертну залу на 385 місць, 5  залів для занять хореографією, кабінет для занять вокалом, кабінет для занять театрального мистецтва, молодіжний простір «ArtPazl», студію звукозапису, внутрішній дворик для проведення малих форм мистецтва та інші допоміжні простори для реалізації ідей молоді міста. Для здійснення свого функціоналу Палац обладнаний звуковою та світловою апаратурою та укомплектований професіональними спеціалістами: керівниками колективів, режисером народного театру «Театроманія», акомпаніаторами, звукорежисерами та освітлювачем, має різноманітну костюмна базу.

FACEBOOK

Детальніше про заклад на офіційному сайті

Маріуполь, Харлампієвська, 17/25

Палаци культури
Повернутися назад