Міський будинок культури селища Каменськ

          Ми не відкриємо нової істини, якщо скажемо, що творчі працівники Будинку культури - щасливі люди, адже основна їхня турбота створювати яскраві події, дарувати людям радість творення. Тому все більшу роль в організації дозвілля населення с. Каменськ грає Будинок культури, девіз якого – «Для вас відкриті двері та серця!».

І дійсно, до пізнього вечора світяться вікна Будинку культури, звучить музика, лунають голоси. І завдання творчих працівників - зробити культурне життя с. Каменськ барвистим і подієво насиченим, а ще своєю щирою зацікавленістю, так висвітлити таланти його жителів, щоб вони засяяли і заграли живими фарбами, немов вітражі в променях світла!

КУ «МБК с. Каменськ» є єдиним комунікативним центром культурного обслуговування населення с. Каменськ чисельністю біля 5 тис. мешканців.

У травні 2020 році Будинку культури виповнилось 68 років. Важко оцінити, скільки за ці роки зроблено для пропаганди успіхів рідного селища в усіх сферах життєдіяльності, прилучено мешканців до світу мистецтва, для зміцнення духовності, моральності, доброти і милосердя.

Метою МБК сел. Каменськ є - сприяння у формуванні всесторонньо розвиненої молоді, організація дозвілля для всіх верств населення. 

Основними функціями БК с. Каменськ є культурно–просвітницька, виховна, пізнавальна, методична та розважальна діяльність.

За 2019 – 2020 рік силами творчого колективу МБК с. Каменськ було проведено масові, театралізовані свята та концерти, які стали традиційними та невід’ємною частиною життя мешканців селища: День селища, Відкриття творчого сезону, Новорічні свята, Масляна, День Батька, День жінок, Закриття творчого сезону.

Колективи являються активними учасниками Міських та районних заходів, а також учасниками та переможцями Всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

Наш сайт: https://gdkkamensk.wixsite.com/website

Умови вступу до колективів: Надання документів (заява від батьків, оригінал (копія)свідоцтва про народження дитини, медична довідка про стан здоров'я дитини (допуск до занять), відповідний вік дитини (вокальний,танцювальні,естрадно - цирковий, колектив образотворчого мистецтва від 3 років, театральні,театр екстремального танцю, гурток загального розвитку від 7 років)

Перелік творчих колективів:

Вокальний ансамбль"Улыбка"

Танцювальний колектив естрадної хореографії

Естрадно цирковий колектив "Грація"

Ансамбль бального танцю "Жемчужина"

Театральний колектив "Зазеркалье"

Театр ростових ляльок "Веселые ребята"

Театр брейк - дансу  "Легіон"

Колектив образотворчого мистецтва "Веселий олівець"

Кружок загального розвитку «Magical English»

Хор народної пісні «Каменські зорі»

Потрапити до складу учасників наших колективів можна за допомоги електронної черги:

https://gurtok.bloqly.com/#/

Маріуполь, Першотравнева, 35

Палаци культури
Повернутися назад