Міський будинок культури ім. Т.Каци сел. Сартана

Будинок культури був заснований в 1971 році. Рішенням сесії Маріупольської міської ради від 26.08.1999 року  було присвоєно Міському Будинку культури сел. Сартана,  ім’я Тамари Каци .

Культура одна з найцікавіших и древніх явищ, яка  тісно пов'язана з діяльністю людини. Носіями культури є талановиті, творчі люди. Кожна пора ставить перед культурою свої завдання. Однак на будь-якому етапі розвитку потрібно  робити  все для збереження  та популяризації народних традицій, звичаїв, обрядів, розвитку творчості дітей, молоді, зрілого населення, починати  щось нове та  креативне. Основною задачею Будинку культури  є створення сприятливих умов для проведення різноманітних культурних заходів, що відповідають запитам різних груп відвідувачів. Удосконалення роботи гуртків та колективів народної творчості  проводиться, на сам перед, шляхом підвищення професійного рівня кадрового складу .

Значними  подіями   2019- 2020 р.  у творчому житті колективу був виступ колективів МБК ім.. Т. Каци, у фестивалі різноманіття «Вулик культур».,котрий проходив  у селищі Вигода Долинського району Івано- Франківської області . Фестиваль організувала громадська організація «Молода Просвіта Прикарпаття» за за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Вигодською об’єднаною територіальною громадою. Також у 2019 році в грудні  місяці  учасники танцювальної групи ансамблю «Сартанські самоцвіти», (керівник Людмила Теребінкіна) та грецька театральна студія ( режисер Корона А.В.) виступали  у концертному холі "Royal" у м.Патри.( Греція).У рамках концертної програми було представлено неповторну культуру Приазовських  греків.

Для реалізації творчих здібностей працює 21 клубне формування серед яких 9 гуртків художньої самодіяльності, серед яких 5 народних:

- Народний фольклорний грецький ансамбль пісні і танцю «Сартанські Самоцвіти» вікова категорія задіяних осіб від 14 років

- Народний хор ветеранів «Скарби Приазов'я» вікова категорія задіяних осіб від 45 років,

- Зразковий танцювальний колектив «Непосиди» вікова категорія задіяних осіб від 5 років до 14 років ,

- Народна студія естрадного співу «Елліни» вікова категорія задіяних осіб від 16 років,

- Народний аматорський колектив «Грецька театральна студія» вікова категорія задіяних осіб від 14 років; і 12 аматорських об'єднань.

 

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ДО ГУРТКІВ

МБК ім.Т. Каци,сел. Сартана

  1. Один із батьків реєструється на порталі https://gurtok.bloqly.com/#/;

2.Вносить дані дитини, обирає установу МБК ім.Т. Каци,сел.. Сартана  та напрямки;

3.Один із батьків приносить заяву на зарахування у вибраний заклад та перелік документів, необхідний для зарахування;

  1. Отримує сповіщення на електронну пошту, щодо підтвердження зарахування.

Умови вступу до колективів:

Надання документів (заява від батьків, оригінал (копія) свідоцтва про народження дитини, медична довідка про стан здоров'я дитини (допуск до занять.)

Маріуполь, Челюскінців, 67

Палаци культури
Повернутися назад