Міський будинок культури ім. Т.Каци сел. Сартана

Будинок культури був заснований в 1971 році. Рішенням сесії Маріупольської міської ради від 26.08.1999 року  було присвоєно Міському Будинку культури сел. Сартана,  ім’я Тамари Каци .

Основною задачею Будинку культури  є створення сприятливих умов для проведення різноманітних культурних заходів, що відповідають запитам різних груп відвідувачів. Удосконалення роботи гуртків та колективів народної творчості  проводиться, на сам перед, шляхом підвищення професійного рівня кадрового складу .

Значними  подіями   2019- 2020 р.  у творчому житті колективу був виступ колективів МБК ім.. Т. Каци, у фестивалі різноманіття «Вулик культур».,котрий проходив  у селищі Вигода Долинського району Івано- Франківської області . Фестиваль організувала громадська організація «Молода Просвіта Прикарпаття» за за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Вигодською об’єднаною територіальною громадою. Також у 2019 році в грудні  місяці  учасники танцювальної групи ансамблю «Сартанські самоцвіти», (керівник Людмила Теребінкіна) та грецька театральна студія ( режисер Корона А.В.) виступали  у концертному холі "Royal" у м.Патри.( Греція).У рамках концертної програми було представлено неповторну культуру Приазовських  греків.

Для реалізації творчих здібностей працює 21 клубне формування серед яких 9 гуртків художньої самодіяльності, серед яких 5 народних:

- Народний фольклорний грецький ансамбль пісні і танцю «Сартанські Самоцвіти» вікова категорія задіяних осіб від 14 років

- Народний хор ветеранів «Скарби Приазов'я» вікова категорія задіяних осіб від 45 років,

- Зразковий танцювальний колектив «Непосиди» вікова категорія задіяних осіб від 5 років до 14 років ,

- Народна студія естрадного співу «Елліни» вікова категорія задіяних осіб від 16 років,

- Народний аматорський колектив «Грецька театральна студія» вікова категорія задіяних осіб від 14 років; і 12 аматорських об'єднань.

 

Маріуполь, Челюскінців, 67

Палаци культури
Повернутися назад