Маріупольська школа мистецтв Маріупольської міської ради

Маріупольська школа мистецтв – заклад початкової мистецької освіти, що надає освітні послуги за напрямками музичного, хореографічного, образотворчого та театрального мистецтва. Освітні програми, за якими здійснюється навчання дозволяють забезпечити індивідуальний підхід до кожного учня, забезпечують як загально-мистецьке, так і початкове професійне спрямування. Мистецька освіта реалізується за широким спектром мистецьких напрямків, навчальний план передбачає вивчення комплексу необхідних дисциплін для набуття компетентностей з мистецтва початкового рівня.

Досвідчений колектив розвиває творчий потенціал дитини, індивідуальні мистецькі здібності, мислення та комунікативні навички дитини. За час навчання учні стають учасниками багатьох мистецьких проектів, концертів, вистав та виставок.

ПРАВИЛА ВСТУПУ ДО КЗ «МАРІУПОЛЬСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Право вступу до закладу мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах віком від 4 до 12 років (в залежності від обраної спеціалізації).

Заклад пропонує навчання за наступними освітніми програмами:

  1. Музичне мистецтво - Інструментальні класи (фортепіано, скрипка, віолончель, флейта, гобой, кларнет, саксофон, труба, тромбон, ударні інструменти, електрогітара, бас-гітара, класична гітара, домра, цимбали, баян, акордеон) - 6-12 років (бюджет).
  2. Музичне мистецтво - Сольний спів - 6-12 років (бюджет).
  3. Образотворче мистецтво - 6-12 років (бюджет).
  4. Хореографічне мистецтво (класичний, народний, сучасний танець) - 5-12 років (бюджет).
  5. Підготовче відділення - ранній мистецький розвиток 4-6 років (контракт).
  6. Театральне мистецтво - 6-12 років (контракт).

Навчання на бюджетному місці передбачає батьківську плату у розмірі 250-400 грн на місяць в залежності від обраної спеціальності.

Реєструйте свою дитину в обраний клас (гурток) та слідкуйте за чергою.

З 20 по 30 серпня 2021 року Вас буде запрошено взяти участь у вступних випробуваннях. За рішенням вступної комісії Ваша дитина може бути рекомендована або не рекомендована до зарахування на бюджетні місця. У разі відмови у вступі на бюджетне місце Вам буде запропоновано пройти підготовку до вступу наступного року у підготовчій групі за контрактом.

Зареєструйте свою дитину в чезi для вступу

Чекаємо на Ваші таланти!

 

 

Маріуполь, Миру, 48

Мистецькі школи
Повернутися назад