Маріупольська музична школа № 4

Музична школа №4 розташована у с.Сартана. В школі навчаються 272 учня, працюють  37 молодих, енергійних, креативних та професійних викладачів. В школі розвиваються 3 напрямки - музичне, художнє та естетичне. Наші учні вчаться грати на музичних інструментах, співати, малювати, приймають участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, вивчають українську та грецьку культуру.  В закладі створені всі умови для навчання - чистота, уют, тепло та приємна  атмосфера. 2020 рік особливий для школи - один стипендіат Маріупольської міської ради, два стипендіата Сартанської селищної ради.

Школа розвивається у 3 напрямках: музичному, художньому та загально-естетичному. П’ятнадцять спеціалізацій: фортепіано, скрипка, віолончель, блок-флейта, саксофон, труба, кларнет, ударні інструменти, гітара, баян, акордеон, вокальний спів, хоровий спів, бузукі, образотворче мистецтво.    Для самих маленьких – є  групи «естетичного класу» ваші діти навчяться спілкуватися в колективі, гарно співати, зможуть проявити свою фантазію на уроках з образотворчого і театрального мистецтва. В художньому класі діти навчяться не тільки гарно малювати, а ще пізнають різноманітні техніки декоративно-прикладного мистецтва.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ:

  1. Заява за формою (надається)
  2. Свідоцтво про народження дитини (1копія)
  3. ІНН (2 копії)
  4. Медична довідка (оригінал або копія) за формою первинної облікової документації № 086-1/о. Під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа.

УМОВИ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ - Для подання заявки на вступ до закладу, батьки повинні зареєструватися на сайті https://gurtok.bloqly.com  Після заповнення заявки на цьому сайті, за Вашою дитиною буде закріплене місце у черзі на навчання у музичній школі №4. Ваша заявка набуде статусу "Рекомендовано до зарахування" тільки за умови надання повного пакету документів (вказаний вишче «перелік документів») та вдалого прослуховування.

Прослуховування дітей в цьому навчальному році буде проводитися з 20 серпня 2020р.

Детальніше про школу дивіться на офіційному сайті  http://www.msh4.com.ua/

Сартана, Лафазана, 30

Мистецькі школи
Повернутися назад