Міський палац культури на Лівому березі

Міський Палац культури - одне з найстаріших закладів культури в місті і єдине в Лівобережному районі. Історія Палацу цікава і багата подіями. З 1952 року він був осередком культури будівельників, а з 1996 року став Міським Палацом культури. За роки існування, Палац став не просто серцем культури Лівобережного району, а й центром розвитку творчості з міжнародним ім'ям.

Наші колективи і керівники впевнено і переможно прославляють Маріуполь на Міжнародних платформах. Наша команда - це кращі з найкращих, одна сім'я. Керівники колективів - креативні, сучасні й активні. Проводять флеш-моби, постійно вдосконалюють свою майстерність, беруть участь в майстер-класах, а також щорічно проводять «День відкритих дверей» - презентацію своїх колективів для жителів міста, що значно сприяє бажанню населення приєднатися до творчого процесу.

В даний час у Палаці працюють 30 колективів художньої самодіяльності та клубів за інтересами, в яких щорічно займається близько 800 дітей і дорослих. В цьому числі 5 колективів художньої самодіяльності мають звання «народний», 7 «зразковий». Всі вони - постійні учасники міських і районних заходів, збірних концертів, присвячених професійним, державним і міським святам. А так же Палац активно співпрацює з іншими культурними центрами та закладами Маріуполя.

Протягом декількох років, для жителів Лівобережжя проводиться цикл «Всією сім'єю - до Палацу» - заходи розважального, інтелектуального та інформаційного характеру по культурному розвитку і просуванню сімейних цінностей, де вся сім'я може провести дозвілля разом.
У 2017 році до нас приєднався Приморський СКБ, де ми активно виступаємо з культурно-розважальними та просвітницькими програмами. Творчі колективи обслуговують 14 КСН, сцену Міського саду, Театральний сквер, парк «Веселка». Більше 5 років нас пов'язує тісна дружба з профспілковим комітетом комбінату «Азовсталь». Для працівників та їх дітей ми організовуємо і проводимо святкові шоу-програми до Нового Року та інших свят.
З 2018 року активно співпрацюємо з ЦПСС, проводимо заходи для представників центру на наших майданчиках, а так само співпрацюємо з УРК, бібліотеками району, Лівобережної районною адміністрацією, ГЦФРН «Спорт для всіх».
У 2019-му році Палац був удостоєний права представляти місто Маріуполь на святкуванні Дня Європи в місті Бахмут, де нам випала честь представляти Бельгію. Так само активно ведеться робота з людьми старшого покоління: танцювальні вечори «В колі друзів», розважальні програми. У конкурсі «Модники і Модниці» для цієї категорії населення, наші колективи, співробітники надавали активну методичну та практичну допомогу учасникам. Інклюзивний фестиваль «Разом - ми єдині» було організовано та проведено у співпраці з іншими Палацами нашого міста.

2020 рік став цікавим для Палацу, адже ми невпинно винаходили нові способи комунікації з жителями міста і не переставали працювати ні на секунду. Навіть дистанційно, наші колективи прославляли місто і перемагали на Міжнародних фестивалях і конкурсах.

Зараз Палац готується до урочистого відкриття після ремонту, у вересні. Всю актуальну інформацію можна отримати на нашому сайті: http://www.kugdk.com.ua/  , в розділах: головна сторінка, про палац, афіша, колективи, заходи, наша команда, новини, документація та звіти, контакти. Також з цього року є можливість отримати інформацію про умови та вимоги  зарахування до гуртків, через електронну систему Blockchein, де також можна залишити свою заявку та данні для проведення конкурсу: https://gurtok.bloqly.com/#/admin/locations/459 

Маріуполь, Азовстальська, 13

Палаци культури
Повернутися назад