Маріупольський краєзнавчий музей

Маріупольський краєзнавчий музей – найстаріший у Донецькій області – володіє різноманітними колекціями з історії та природознавства краю. В експозиції, що розташована на двох поверхах старовинного будинку, демонструються найбільш цікаві та змістовні експонати. Де, як не у краєзнавчому музеї можна побачити рештки викопних тварин, дивовижну гігантську рибу, археологічні артефакти, приазовські старожитності та свідоцтва недавнього минулого?

У виставковому залі музею щомісячно влаштовуються тематичні виставки.

Філії Маріупольського кораєзнавчого музею:

  • Музей народного побуту був заснований у 1989 р. Це – своєрідний будинок етнографії, тому вивчає та представляє особливості життя різних народів: будову та оздоблення оселі, господарчий інвентар, колорит національного костюму, ремісницькі знаряддя тощо. Експозиції розповідають про побут та культуру представників основних національностей, які заселили територію Північного Приазов'я протягом XVIII-ХІХ ст.
  • Художній музей ім. А.І. Куїнджі було відкрито 29 жовтня 2010 року. Його постійна експозиція розповідає про дивовижний світ життя та творчості геніального майстра світла маріупольця Архипа Куїнджі. В музеї експонуються як оригінальні твори великого художника, так і копії його робіт.

    У затишних залах музею відвідувачі також можуть ознайомитись з виставками живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва. Тематика виставок змінюється щомісячно.

Facebook

 

Маріуполь, Георгіївська, 20

Маріуполь, Георгіївська, 58

Маріуполь, Георгіївська, 55

Музеї
Повернутися назад