Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим

Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим на сьогоднішній день, є єдиним осередком організації і задоволення культурних, громадських потреб населення селища.

Щорічно, працівники закладу підвищують рівень і якість культурно-масової роботи. Основними цілями функціонування установи є: відродження народних свят і традицій, проведення державних, патріотичних, професійних, громадських свят. Особлива увага приділяється культурному вихованню дітей і молоді, а також сфері культурних розваг.

У Центрі культури і дозвілля функціонують 17 клубних формувань, серед яких є колективи різного жанру – вокальні (естрадний, фольклорний,класичний), театральні, хореографічні (естрадні, народні, спортивно-бальні) , спортивні, творчі, та багато інших. Кожна людина, що прийшла до Центру, має змогу обрати собі зайняття за смаком, щоб якісно і плідно організувати своє дозвілля.

Особливою гордістю ЦКіД є його аматорські самодіяльні колективи- Народний грецький пошуково-дослідницький фольклористичний гурток “Бир Тайфа”, Зразковий ансамбль грецького танцю “Зорба”, Зразковий ансамбль естрадного танцю “Ангели”, Ансамбль спортивно-бального танцю “Жемчужина” , Творчий колектив “Домовичок” , Театральний гурток “Галерея емоцій  ”, Ансамбль “Мрія” та гурток “Асорті”.

Концертна діяльність колективів - різнопланова, вони постійно приймають участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних, міських та обласних, святах, фестивалях та конкурсах. Творчість колективів знайома глядачам багатьох областей України та далеко за її межами.

За останні роки була організована значна культурно-масова робота: культурно-освітні та розважальні заходи, концерти, виставки, благодійні акції “ Подаруй дитині свято ” для вихованців Дитячого центру  “Добрий самарянин”.

Культурно-дозвіллєвий відділ ЦКіД - це безперервний творчий двигун, заряджений оптимізмом, невичерпною енергією і професіоналізмом. Всі ці якості роблять роботу ЦКіД привабливою для широких верств населення селища.

КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим»  інформує батьків майбутніх учасників творчих колективів  про те, що заклад почав працювати у онлайн-сервісі запису дітей у системі Блоклі.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДИТИНУ ДО ГУРТКІВ :

  1. Один із батьків реєструється на порталі https://gurtok.bloqly.com/#/;

2.Вносить дані дитини, обирає заклад КУ «Центр культури і дозвілля сел. Старий Крим» ;

3.Один із батьків приносить заяву на зарахування у вибраний заклад та перелік документів, необхідний для зарахування;

  1. Отримує сповіщення на електронну пошту, щодо підтвердження зарахування.

Умови вступу до колективів:

Надання документів (заява від батьків, ксерокопія паспорта одного з батьків, оригінал (копія) свідоцтва про народження дитини, медична довідка про стан здоров'я дитини (допуск до занять)

Перелік творчих колективів у яких ведеться набір на наступний навчальний рік ( за жанрами - вокальні, танцювальні, театральні та гурток декоративно-прикладної творчості):

Старий Крим, Центральна, 64

Палаци культури
Повернутися назад