Перший недержавний театр Маріуполя «Terra Incognita» (свій театр для Своїх)

Перший недержавний театр Маріуполя «Terra Incognita» (свій театр для Своїх) відкрився 27 жовтня 2019 року. Керівником театру є український театральний режисер та сценограф Анатолій Миколайович Левченко.

За перші 3 місяці свого існування театр випустив 4 прем’єри. Театр сучасного спрямування, тяжіє до постмодерну, та так званого «мислячого» театру, шанує класику. Вистави ставляться українською та російською мовами.

Театр є членом асоціації «Незалежний театр України». У театрі проходив всеукраїнський проєкт «Весна». А вистава «Голос тихої безодні» була прийнята до участі у всеукраїнському фестивалі «ГРА» разом із провідними театрами країни.

Колектив співпрацює з Першою Маріупольською театральною школою-студією. В рамках просвітницького проєкту «Мистецький хаб «ВО!» (видатні особистості) професійні актори разом із творчою молоддю читають та записують твори видатних письменників і поетів.

Цього року театр брав участь у культурно-мистецькому театральному проєкті «Theatre Day Fest», всеукраїнському конкурсі «ГРА» та першому міжнародному театральному інтернет-конкурсі «Театр.NET», де отримав Диплом лауреата Першого ступеня за виставу «Сватання in Gon4arivці».

За своєю формою театр є частиною громадської організації, всі творчі і технічні співробітники беруть участь в проєктах на благодійній основі.

FACEBOOK

Маріуполь, проспект Миру,  25

Театри
Повернутися назад