Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»

26.07.2019 г.Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»

 

25 липня у художньому музеї ім. А.І. Куїнджі відкривається виставка пейзажів українських митців «Барви літа» з зібрання музею. Відвідувачі виставки зможуть побачити 50 творів живопису, які створені у 60-80 роки минулого сторіччя і характеризують різні школи образотворчого мистецтва України.

Особливе місце на виставці займають твори київських майстрів, які відрізняються різноманітністю художніх засобів, оригінальністю та самобутністю. Шанувальники пейзажного живопису зможуть побачити тут твори таких талановитих та визнаних митців як М.П. Глущенко, С.Ф. Шишко, М.Г. Дерегус, М.О. Хан та інші.

Образотворче мистецтво Закарпаття, експресивне та філософічне, представлено творами народних та заслужених художників України А.М Кашшая, Г.М. Глюка, М.М. Романішина, О.К. Бурліна.

Приковують погляд твори художників Львова, Харкова, Полтави, Одеси, Дніпра, Запоріжжя та інших міст України. Усе це разом створює яскраву картину пейзажів, які з любов'ю і натхненням оспівують красу рідної землі.

Вагоме місце на виставці займають картини маріупольських художників. Деякі з них теж створені у XX сторіччі майстрами, які вже пішли з життя. Це твори П.О. Кота, Л.М. Гаді, Я.І.Никодимова, В.І. Павлюка, В.В.Пономарьова, М.В.Антипова.

В експозиційних залах музею також можна побачити сучасні картини маріупольських митців, які і зараз активно працюють і гучно заявляють про себе на різних виставках. Це творчий доробок В.І. Кофанова, О.Б. Ковальова, О.Г. Шпака, Е.П. Скорлупіна.

Виставка буде чекати глядачів до 25 серпня 2019 року.

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события