Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"

15.05.2019 г. Молодіжний фестиваль  східних культур "СхідFest"

12 травня з 11.00 до 15.00 у приміщенні ПК "Молодіжний" пройшов Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest", що популяризує здоровий спосіб життя, інтелектуальний розвиток, екологічне виховання, розвиток культури і інклюзії в суспільстві та дає цікаві можливості для молоді.

Захід відбувся за підтримки  міського конкурсу міні-проектів з розвитку культури, туризму та спорту у рамках програми громадський бюджет. 

Проект спрямований на сталий розвиток і побудову довіри й взаєморозуміння в громаді, шляхом проведення молодіжного фестивалю. 

У програмі фестивалю були: майстер-класи зі східних мистецтв від бібліотеки ім. М.О.Некрасова та керівника клубу "Чарівний клубок" Катерини Абальмаз, Обласної дитячої бібліотеки, творчого об'єднання ArsAltera, робототехніки та 3Д малювання, швидкого японського рахунку, східних видів спорту, лекції з інтелектуальних ігор та екологічного виховання, східної медичної практики, виставка-продаж картин та інших робіт у східному стилі від маріупольської молоді, благодійний ярмарок східних (Японія, Китай, Корея, Індія, арабські країни та ін.) товарів, фотозони, чайна церемонія та ін. Завершився фестиваль святковим концертом, у якому гості фестивалю ознайомилися з традиціями танців та ритуалів народів Сходу.

Переможець конкурсу Ілона Архангельська запросила до участі у фестивалі представників біля 40 різноманітних громадських об'єднань та організацій міста, які захоплюються культурою країн Сходу.

 

 

 

 

Організатор фестивалю

 

І.Б. Архангельська

 

+38(096) 2260931

ФотоДругие отчеты

Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
У бібліотека ім. О.І. Купріна пройшла інтелектуальна гра «Європейські замальовки»
15.05.2019   Подробно
В Мариупольской городской исторической библиотеке им. М. Грушевского подготовили видеосалон «Мама, имя твое я несу через жизнь к
13.05.2019   Подробно


Все события