У бібліотека ім. О.І. Купріна пройшла інтелектуальна гра «Європейські замальовки»

15.05.2019 г.У бібліотека ім. О.І. Купріна пройшла інтелектуальна гра «Європейські замальовки»

В середині травня гостями бібліотеки ім. О.І. Купріна стали учні 5-А і 6-Б класів школи № 55. Школярі відвідали бібліотеку для участі в інтелектуальній грі «Європейські замальовки», що проводиться в рамках святкування Дня Європи в Україні.

Провідний бібліотекар Т. Волкова познайомила юнаків з історією створення та основними етапами розвитку Європейського Союзу, проілюструвавши свою розповідь  презентацією. Коли прийшов час самої гри, хлопчики і дівчатка з цікавістю брали участь у конкурсах та інтелектуальних завданнях. Конкурс продемонстрував відмінне знання учнями країн Європи. Перший тур гри був присвячений європейським країнам, у другому турі школярі здивували своїм знаннями столиць європейських держав, третій тур порадував бібліотекарів обізнаністю юнаків  про визначні пам'ятки і видатних людей Європи. У заключній частині заходу учні взяли участь у вікторині «Європейська мозаїка», познайомилися з історією відкриття повсякденних речей.

ФотоДругие отчеты

Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно
В Мариупольской городской исторической библиотеке им. М. Грушевского подготовили видеосалон «Мама, имя твое я несу через жизнь к
13.05.2019   Подробно


Все события