Зефіркін день

25.03.2019 г.Зефіркін день

Немає нічого важчого, ніж визначити, що таке щастя. У кожного воно своє.

Для учнів ЗОШ № 25, які прийшли до бібліотеки ім. І.С. Тургенєва в Зефіркін день, щастя – бачити своїх близьких здоровими, бути з усіма разом і підтримувати один одного. А ще – це можливість порадувати рідних, подарувавши букет з найніжніших і корисних ласощів – зефіру, прикрасивши його почутою на майстер-класі легендою про давньогрецького бога вітру Зефіра, який своїм легким подихом направив раковину з Венерою до острова Кіпр, де та ступила на землю. Або розповіддю про поетесу Сапфо, яка проводила своє дозвілля з порцією повітряного зефіру, або про те, що їм же підкріплювався перед написанням чергового твору Аристотель, а Гіппократ після важкої операції з його допомогою відновлював фізичні і душевні сили.

Натхнення знадобилося і дітлахам. Підкріпившись зефіром, вони приступили до роботи над створенням своїх шедеврів.

Хоч і вважається, що завдяки солодкому в наших організмах виробляється речовина серотонін, по-іншому - «гормон щастя», мами і бабусі, які отримали з рук своїх дітей і онуків незвичайний букет, були щасливі не від кількості калорій, що знаходяться в ньому.

ФотоДругие отчеты

QR-кодовий літературний квіз "Litera"
26.03.2019   Подробно
Урок історії «Президент-визволитель»
26.03.2019   Подробно
Заседание Психологического клуба в Мариупольской городской исторической библиотеке им. М. Грушевского
26.03.2019   Подробно
Засідання Маріупольського методичного об'єднання викладачів відділень та спеціалізованних класів образотворчого мистецтва шкіл е
26.03.2019   Подробно


Все события