Вечір відпочинку «Коли рядок диктує почуття ...»

25.03.2019 г.Вечір відпочинку  «Коли рядок диктує почуття ...»


Центральна бібліотека ім. В.Г. Короленка традиційно проводить літературні вечори, ювілеї авторських об'єднань і презентації книг маріупольських літераторів.

21 березня весь світ святкує День поезії – свято, присвячене тим, хто йде рука об руку з Музою і дарує свою творчість людям. До знаменного дня співробітники бібліотеки приурочили поетичний вечір відпочинку «Коли рядок диктує почуття», на якому своєю творчістю поділилися поети літературних об'єднань «Азов’я», «Іллічівські зорі», «Моряна», «Прометей», «Світанок» і «Сузір'я Ліри». Керівники літературних клубів розповіли про досягнення, творчі плани і надії.

Зустріч стала воістину віддушиною для тонких душ поетів. Протягом вечора в бібліотеці звучали кращі твори місцевих авторів. Окрасою стали музичні композиції у виконанні маріупольських бардів і композиторів. З романсом «Я йду» дебютували О. Винник і С. Катасонов, звучали пісні О. Чорнухи, І. Керімової, С. Миронова і Е. Гауфа.

Завершився вечір теплими словами привітань та поетичними подарунками від читачів бібліотеки та клубу «Висота». Ліричну крапку поставив маріупольський поет і композитор Богдан Коваль, виконавши авторську пісню.

Хочеться побажати поетам натхнення, високих досягнень і успіхів в нелегкій праці, щоб їх творчість і надалі ставала приводом для нових зустрічей.

ФотоДругие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события