Виїзне засідання Кіноклубу Docudays UA

26.02.2019 г.Виїзне засідання Кіноклубу Docudays UA

В ЗОШ № 31 для учнів старших класів відбулось виїзне засідання Кіноклубу Docudays UA «The Awareness».

Ключова особливість людської натури - прагнення до змін, яке в сучасному світі ще й підкріплене Загальною декларацією прав людини; одна зі статей документа свідчить, що кожен має право на пересування і вибір місця проживання. Далеко не кожен, проте, віддає собі повний звіт, з якими складнощами доведеться зіткнутися на даному шляху.

Таким чином для перегляду та обговорення був обраний документальний фільм «Заробітчанський шлях» (режисер Олена Федюк).

Фільм слідує за ходою чи не єдиної у світі заробітчанської прощі – 10-денного пішого паломництва із Самбора до Зарваниці, присвяченого і організованого українськими трудовими мігрантами та їхніми сім’ями. Під час ходи і спільних молитов паломники не лише отримують благодать, але і мають змогу поділитися своїм досвідом за кордоном та возз’єднатися з відчуженими за роки міграції сім’ями. Вони намагаються подолати нищівні стереотипи та почуття провини за міграцію. В умовах повної зневіри до держави церква постає хоча й суперечливим, та мало не єдиним рушієм соціального і політичного спротиву.

Після перегляду у вправі «гарячий мікрофон» учасники засідання відповідали на запитання «Чи можлива міграція без втрат громадянських і трудових прав?».

ФотоДругие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события