Тетянин день – студентів свято

28.01.2019 г.Тетянин день – студентів свято

«Так, звичайно хочемо!» - відповіли першокурсники маріупольського медичного коледжу на пропозицію позайматися в читальному залі бібліотеки ім. М.А. Свєтлова. День студента виявився гарним приводом для проведення пізнавально-розважального уроку «Тетянин день – студентів свято».

Почалося заняття з теоретичного матеріалу – короткої довідки про історію свята та його сучасні традиції, що практично не змінилися більш ніж за 100 років. Новиною для студентів стало те, що в цей день можна проводити гадання, щоб дізнатися, наскільки вдалою буде сесія. Надалі на гостей чекали інтегровані завдання: малювали портрет пушкінської Тетяни на сучасний лад, поєднуючи ази анатомії з польотом фантазії присутніх, грали в словесний іменний ланцюжок, перетворивши «Таню» у «Олену», відповідали на питання вікторини. Бурхливе обговорення викликало питання щодо прикмет та традицій у період сесії – чого тільки не роблять студенти, щоб здати заліки та іспити! Як з'ясувалося, складати і ховати шпаргалки вони теж вміють. Справжні тямущі студенти!

Приємним завершенням заходу стала поява знімальної групи ТРК «Сігма», яка прийшла привітати учнів з їх «професійним» святом.

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события