Година спілкування «Єдність і згода – доля найкраща народа»

24.01.2019 г. Година спілкування «Єдність і згода – доля найкраща народа»

До сотої річниці підписання Акту злуки співробітники міської історичної бібліотеки ім. М. Грушевського спільно провели  з БТДіЮ Приморського району і ГО «Українській дім» годину спілкування «Єдність і згода – доля найкраща народа» для учнів старших класів ЗОШ № 26 та 32.

Є в нашому минулому багато славетних моментів, якими пишається не одне покоління українців. Одне з таких – підписання Акту злуки УНР і ЗУНР, коли вся країна сказала вголос про бажання об’єднатися.

У процесі спілкування, в супроводі мультимедійної презентації, разом з бібліотекарами учасники засідання поговорили про розвиток українського національного державотворення, про історичне значення Акту Злуки. 

Цікаво, що в Маріуполі є скульптура, яка називається «Злука». Її створив скульптор Костянтин Синицький – вона символізує нерозривність нашої держави.

Учні відповідали на запитання літературно-історичної вікторини, продемонструвавши свої не аби які знання з історії рідної держави.

На завершення бібліотекарка Наталя Кірюшкіна ознайомила школярів з літературою, яка розповідає про славетних синів українського народу, які боролися за відродження незалежної української держави. 

ФотоДругие отчеты

QR-кодовий літературний квіз "Litera"
26.03.2019   Подробно
Урок історії «Президент-визволитель»
26.03.2019   Подробно
Заседание Психологического клуба в Мариупольской городской исторической библиотеке им. М. Грушевского
26.03.2019   Подробно
Засідання Маріупольського методичного об'єднання викладачів відділень та спеціалізованних класів образотворчого мистецтва шкіл е
26.03.2019   Подробно


Все события