Година спілкування «Єдність і згода – доля найкраща народа»

24.01.2019 г. Година спілкування «Єдність і згода – доля найкраща народа»

До сотої річниці підписання Акту злуки співробітники міської історичної бібліотеки ім. М. Грушевського спільно провели  з БТДіЮ Приморського району і ГО «Українській дім» годину спілкування «Єдність і згода – доля найкраща народа» для учнів старших класів ЗОШ № 26 та 32.

Є в нашому минулому багато славетних моментів, якими пишається не одне покоління українців. Одне з таких – підписання Акту злуки УНР і ЗУНР, коли вся країна сказала вголос про бажання об’єднатися.

У процесі спілкування, в супроводі мультимедійної презентації, разом з бібліотекарами учасники засідання поговорили про розвиток українського національного державотворення, про історичне значення Акту Злуки. 

Цікаво, що в Маріуполі є скульптура, яка називається «Злука». Її створив скульптор Костянтин Синицький – вона символізує нерозривність нашої держави.

Учні відповідали на запитання літературно-історичної вікторини, продемонструвавши свої не аби які знання з історії рідної держави.

На завершення бібліотекарка Наталя Кірюшкіна ознайомила школярів з літературою, яка розповідає про славетних синів українського народу, які боролися за відродження незалежної української держави. 

ФотоДругие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
22.02.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
22.02.2019   Подробно
Концерт музыкальной школы №5
01.02.2019   Подробно
Відбулось урочисте відкриття виставки «Військово-польовий Арт»
30.01.2019   Подробно


Все события