Україно! Соборна і вільна

23.01.2019 г.Україно! Соборна і вільна

22 січня - 100-річний ювілей Дня Соборності України, свято, яке відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

До Дня Соборності України бібліотекою ім.О.І.Купріна 22 січня був проведений історичний урок «Україно! Соборна і вільна». Святковий захід відкрила Мокєєва Н.М, бібліотекар ОШ№55. Учасники заходу, учні 8-А класу, познайомилися з історією прийняття найважливішого державного документа - Акта Злуки, дізналися про події, які йому передували. Бібліотекар бібліотеки ім. О.І.Купріна Попкова Н.П. зупинилася докладно на історії IV універсалу, розкрила його основні положення, а також нагадала про українську акцію 1990-го року, коли мільйони українців, взялися за руки і вперше створили живий ланцюг від сходу до заходу країни, який став символом єдності України, а його традиція триває й досі з року в рік.

Школярі з цікавістю слухали про історію виникнення свята, читали вірші, співали українські пісні, приймали участь у вікторині  «Історія моєї  країни», знайомилися з тематичною книжковою виставкою «Соборність України: під прапором Волі», жваво міркували про поняття соборності України і прийшли до висновку, що національна єдність - життєво необхідна цінність, а Соборність України означає духовну згуртованість всіх громадян, яка не залежить від їх національності і регіону проживання.

ФотоДругие отчеты

QR-кодовий літературний квіз "Litera"
26.03.2019   Подробно
Урок історії «Президент-визволитель»
26.03.2019   Подробно
Заседание Психологического клуба в Мариупольской городской исторической библиотеке им. М. Грушевского
26.03.2019   Подробно
Засідання Маріупольського методичного об'єднання викладачів відділень та спеціалізованних класів образотворчого мистецтва шкіл е
26.03.2019   Подробно


Все события