Хрещення Господнє зустрічаємо!

21.01.2019 г.Хрещення Господнє зустрічаємо!

Веселими коломийками відкрили захід «Хрещення Господнє зустрічаємо ми сьогодні!» учні 4-А класу ЗОШ № 54. Підготували для дітлахів розважально-пізнавальні хрещенські посиденьки співробітники бібліотеки ім. М.А. Свєтлова.

У ході уроку, який супроводжувався книжковою презентацією, учні дізналися про історію свята, його призначення, давні і сучасні українські традиції. Звичай купання в ополонці, що дійшов до наших днів, учні обговорювали дуже жваво і ділилися спогадами своїх родичів про цей чаруючий ритуал. Одна зі святочних традицій – ворожіння – дуже зацікавила дітей, особливо дівчаток. Тому пропозиція випробувати її на практиці була із захопленням прийнята дітьми. Гадали на склянках із різними інгредієнтами, з'ясовуючи тим самим, наскільки буде щасливим 2019 рік, витягали записочки з прогнозом змін на найближчий тиждень, і, звичайно, дівчатка кидали черевичок з лівої ноги, щоб дізнатися напрямок проживання майбутньої симпатії.

Після жартівливих ворожінь учасники свята активно відповідали на питання тематичної вікторини, відгадували загадки та головоломки.

Завершився захід майстер-класом: виготовленням з паперу символу Хрещення – голуба, образ якого прийняв Святий Дух.

ФотоДругие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события