Хрещення Господнє зустрічаємо!

21.01.2019 г.Хрещення Господнє зустрічаємо!

Веселими коломийками відкрили захід «Хрещення Господнє зустрічаємо ми сьогодні!» учні 4-А класу ЗОШ № 54. Підготували для дітлахів розважально-пізнавальні хрещенські посиденьки співробітники бібліотеки ім. М.А. Свєтлова.

У ході уроку, який супроводжувався книжковою презентацією, учні дізналися про історію свята, його призначення, давні і сучасні українські традиції. Звичай купання в ополонці, що дійшов до наших днів, учні обговорювали дуже жваво і ділилися спогадами своїх родичів про цей чаруючий ритуал. Одна зі святочних традицій – ворожіння – дуже зацікавила дітей, особливо дівчаток. Тому пропозиція випробувати її на практиці була із захопленням прийнята дітьми. Гадали на склянках із різними інгредієнтами, з'ясовуючи тим самим, наскільки буде щасливим 2019 рік, витягали записочки з прогнозом змін на найближчий тиждень, і, звичайно, дівчатка кидали черевичок з лівої ноги, щоб дізнатися напрямок проживання майбутньої симпатії.

Після жартівливих ворожінь учасники свята активно відповідали на питання тематичної вікторини, відгадували загадки та головоломки.

Завершився захід майстер-класом: виготовленням з паперу символу Хрещення – голуба, образ якого прийняв Святий Дух.

ФотоДругие отчеты

QR-кодовий літературний квіз "Litera"
26.03.2019   Подробно
Урок історії «Президент-визволитель»
26.03.2019   Подробно
Заседание Психологического клуба в Мариупольской городской исторической библиотеке им. М. Грушевского
26.03.2019   Подробно
Засідання Маріупольського методичного об'єднання викладачів відділень та спеціалізованних класів образотворчого мистецтва шкіл е
26.03.2019   Подробно


Все события