Пост-реліз прес-брифінгу з нагоди старту проекту «Виклики часу, або яким має бути Маріупольський краєзнавчий музей?»

18.01.2019 г.Пост-реліз прес-брифінгу з нагоди старту проекту «Виклики часу, або яким має бути Маріупольський краєзнавчий музей?»

17 січня 2019 року о 12:00 у приміщенні Маріупольського краєзнавчого музею (вул. Георгіївська, 20) відбувся прес-брифінг з нагоди старту проекту «Виклики часу, або яким має бути Маріупольський краєзнавчий музей?».

Присутні - ЗМІ міста, блогери, Директор департаменту культурно-громадського розвитку Трима Д.В., співробітники музею. Спікером виступила директор Маріупольського краєзнавчого музею Капустнікова Наталя Олександрівна. Присутні були ознайомлені з проектом Маріупольського краєзнавчого музею «Виклики часу, або яким має бути Маріупольський краєзнавчий музей?» та етапами його реалізації. Проект направлений на поліпшення комунікації музею з громадою міста та підвищення рівня інтересу до музею як сучасного центру громадського життя. Директор департаменту культурно-громадського розвитку Діана Трима відзначила, що «…такі проекти дуже важливі для нашого міста, вони вносять позитивну динаміку у процес розвитку як закладів культури міста, так і громади в цілому. Департамент  культурно-громадського розвитку Маріупольської міської ради усіляко підтримує ініціативи щодо розвитку музеїв міста».

 Проект відбувається у рамках проекту «Музей відкрито на ремонт частина 4» за фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 

ФотоДругие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события