Година цікавих повідомлень «Україна колядує!»

08.01.2019 г. Година цікавих повідомлень «Україна колядує!»

Усі люди з нетерпінням чекають Різдва від року і до року. І зовсім не тому, що прийде чергове свято, а тому, що в тиху вечорову годину Святвечора до хати закочується молода зірка, і в душі кожного з нас відчиняється брама радості і добра.

Напередодні величного та казкового Різдва, разом із яким примчать веселі колядочки, співробітники міської історичної бібліотеки ім. М. Грушевського запросили користувачів та гостей бібліотеки на годину цікавих повідомлень «Україна колядує!»

Учасники заходу поринули в історію українських колядок та щедрівок, дізналися чим вони різняться. Так щедрівки, на відміну від колядок, мають свою особливість, традиційний приспів: «Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на весь вечір». 

Присутні почули історію створення перлини української пісенної творчості з циклу щедрівок «Щедрик», музику до якого написав геніальний український композитор Миколай Леонтович. Музичні чари «Щедрика» полонили серця не лише українців, а й інших народів, наприклад, серед американців він відомий, як «Choral of Bells».

Бібліотекарі розповіли про нову книгу Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка», яка поповнила фонд історичної бібліотеки. Авторка роману «Прилетіла ластівочка» запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває свою версію загадкового вбивства композитора Миколи Леонтовича.

Нумо разом вчити слова колядок, аби на Різдво та Коляду прийти до друзів не з пустими руками – а подарувати їм гарний настрій своїм співом! 

Смачної куті та веселого Різдва! 

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события