Прем'єра балетної постановки «Лускунчик»

20.12.2018 г.Прем'єра балетної постановки «Лускунчик»
18 грудня в ДК «Український дім» Маріупольська школа класичної хореографії Палацу культури «Молодіжний» поклала початок масштабному проекту - балетної постановки «Лускунчик». Керівник проекту Олена Беркова виграла грант міської програми «Громадський бюджет» і поставила неймовірний спектакль за участю дітей з інвалідністю, тим самим реалізувавши свою давню мрію -  в черговий раз довести, що культура не має обмежень.
Ви не вірите, що мрії мають особливість збуватися? Тоді доведеться вас розчарувати! Навіть самі, здавалося б, неймовірні задуми, можуть стати реальністю, головне побороти свій страх і невпевненість. Це вам можуть підтвердити головні герої унікальною балетної постановки «Лускунчик». Що ж унікального, запитаєте ви, а то, що в ній взяли участь дітки з обмеженими можливостями. І навіть інвалідні коляски не стали перешкодою для наших амбітних і дуже талановитих акторів.
Яскраві костюми та зачаровує мелодія занурили глядачів у чарівний світ казки. Добра атмосфера чарівництва закутала заповнений зал і оселилася в серці кожного, хто розділив це свято з нами.
Проект розрахований на три роки, протягом яких, акторський склад буде змінюватися, щоб охопити якомога більше особливих діток.

 Постановка пройде також 25 грудня і 6 січня о 12.00 в ДК «Молодіжний».

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события