Засідання Клубу Docudays UA «До істини та свідомості»

20.12.2018 г.Засідання Клубу Docudays UA «До істини та свідомості»

В рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» в гостинній аудиторії загальноосвітньої школи № 31 відбулось виїзне засідання Клубу Docudays UA «До істини та свідомості» для учнів старших класів.

Викладач історії та правознавства Анна Константинівна Стогній за допомогою слайдів відеопрезентації нагадала учням про поняття насильства та його види, розповіла про його ознаки, куди можна звернутися за допомогою. Присутні згадували закони України та статті Конституції, які мають відношення до цієї теми. Ця інформація стала передмовою для показу документального фільму «Маріом» та допомогла краще заглибитись у соціально-правовий контекст стрічки.

«Моріом» (режисери: Франческа Скалісі, Марк Олекса) - історія дівчини та трагедії, що змінила її життя. Цей фільм підіймає питання торгівлі людьми та сексуальної експлуатації, насильства у сім’ї. З першої хвилини кінострічки неможливо відірвати свій погляд від екрану.

Бібліотекар міської історичної бібліотеки ім. М. Грушевського Наталя Кірюшкіна надала інформацію про рівень життя в Бангладеш (країні, в якій відбуваються події фільму) та провела аналогію з рівнем життя в Україні.

Всі учасники засідання активно висловлювали свої враження від побаченого та почутого та були залучені до жвавої дискусії.

ФотоДругие отчеты

Майстер-клас «Пряники Різдва»
14.01.2019   Подробно
Година історії «Різдвяні колядки»
08.01.2019   Подробно
Година цікавих повідомлень «Україна колядує!»
08.01.2019   Подробно
Година цікавих повідомлень «Різдвяні легенди»
03.01.2019   Подробно


Все события