Засідання Кіноклубу Docudays UA

03.12.2018 г. Засідання Кіноклубу Docudays UA

До Маріупольської міської історичної бібліотеки ім. М. Грушевського завітали Голова правління громадської організації «Приазовська правозахисна група», координатор фестивалю Docudays UA Григорій Курачицький та Світлана Селіверстова, координаторка Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Для учнів 9-11 класів ЗОШ № 31 та користувачів бібліотеки було продемонстровано документальний фільм «Моя щаслива непроста родина» (режисер Тесса Луїза Поп) з колекції XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

 Ця дотепна молодіжна документальна стрічка розповідає про трьох молодих дівчат різного віку. Між ними є дещо спільне: незвичайна побудова родини. Звісно, з родичами пригод ніколи не бракує... Дівчата знайомлять свої родини і вперше діляться своїми почуттями та захопленням перед батьками.

Присутні дізналися, що головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності, всього на фестиваль цього року представлено 62 документальних фільми з 36 країн світу, а жителі Маріуполя зможуть подивитися 15 стрічок з колекції фестивалю.

Після перегляду фільму учасники засідання ділились враженнями щодо кінострічки, висловлювали свою думку, говорили про рівноправність та відсутність дискримінації.

ФотоДругие отчеты

УВАГА! Закінчився прийом документів.
31.05.2019   Подробно
Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно


Все события