Засідання Кіноклубу Docudays UA

03.12.2018 г. Засідання Кіноклубу Docudays UA

До Маріупольської міської історичної бібліотеки ім. М. Грушевського завітали Голова правління громадської організації «Приазовська правозахисна група», координатор фестивалю Docudays UA Григорій Курачицький та Світлана Селіверстова, координаторка Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Для учнів 9-11 класів ЗОШ № 31 та користувачів бібліотеки було продемонстровано документальний фільм «Моя щаслива непроста родина» (режисер Тесса Луїза Поп) з колекції XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

 Ця дотепна молодіжна документальна стрічка розповідає про трьох молодих дівчат різного віку. Між ними є дещо спільне: незвичайна побудова родини. Звісно, з родичами пригод ніколи не бракує... Дівчата знайомлять свої родини і вперше діляться своїми почуттями та захопленням перед батьками.

Присутні дізналися, що головна тема цьогорічного фестивалю має назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності, всього на фестиваль цього року представлено 62 документальних фільми з 36 країн світу, а жителі Маріуполя зможуть подивитися 15 стрічок з колекції фестивалю.

Після перегляду фільму учасники засідання ділились враженнями щодо кінострічки, висловлювали свою думку, говорили про рівноправність та відсутність дискримінації.

ФотоДругие отчеты

Концерт музыкальной школы №5
01.02.2019   Подробно
Відбулось урочисте відкриття виставки «Військово-польовий Арт»
30.01.2019   Подробно
До Дня пам’яті Героїв Крут
29.01.2019   Подробно
Тетянин день – студентів свято
28.01.2019   Подробно


Все события