Засідання Психологічного клубу

26.11.2018 г.Засідання Психологічного клубу

В міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського пройшло засідання Психологічного клубу.

На початку заходу керівник клубу Павло Кавчук розказав про людей, які володіють дивовижними здатностями, такими як вміння бачити кольорові звукові хвилі і відчувати смак музики або регулювати температуру свого тіла. На перший погляд здається, що це унікальний дар, яким володіють одиниці. Насправді, незвичайні здібності закладені природою в кожну людину і якщо працювати над собою, можна досягти неабияких результатів.

Павло Миколайович розповів присутнім про цікавий експеримент по вивченню питань придбання практичних навичок визначення кольору за допомогою пальців руки та навчив робити стрічку Мебіуса, яка має захопливі властивості. Якщо розрізати її по лінії, рівновіддаленій від країв, то замість двох стрічок утвориться одна довга, двостороння, в два рази більш закручена. Коли цю стрічку ще раз так само розрізати, то утворяться дві стрічки, намотані одна на одну. 

В кінці зустрічі Павло Кавчук прочитав учасникам повчальну притчу і нагадав, що не треба залежати від настрою та думок оточуючих, а прокинувшись вранці дати собі установу «Як я проведу цей день».

Наступне засідання Психологічного клубу відбудеться 8 грудня об 11.00 за темою «Що таке системна розстановка». Запрошуємо всіх бажаючих. 

ФотоДругие отчеты

УВАГА! Закінчився прийом документів.
31.05.2019   Подробно
Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно


Все события