Засідання Народного клубу-студії любителів вишивки «Рушничок»

26.11.2018 г.Засідання Народного клубу-студії любителів вишивки «Рушничок»

В Маріупольській міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського відбулось чергове засідання Народного клубу-студії любителів вишивки «Рушничок».

Розпочалось зібрання з вручення Подяки від адміністрації бібліотеки за участь у виставці робіт «В пестром вихре карнавала кружит вихрь морское лето» найбільш активним учасницям клубу.

На засіданні розглядались організаційні питання: обговорювались майбутні різдвяні виставки робіт рукодільниць у Центрі сучасного мистецтва ім. А. Куїнджі та у ПК «Искра», а керівниця «Рушничка» Ольга Фесенко нагадала правила, за якими мають бути оформленні вишити картини.

Сучасне життя складається зі стресів, які змінюють один одного, і кожному потрібен свій маленький світ, в якому буде добре, так звана емоційна віддушина. Рукоділля приносить задоволення і душевну рівновагу, ось чому улюблене хобі залишається в тренді, на нього не шкодують часу.

Майстрині роздивлялись нові роботи одна одної, ділились цікавими ідеями створення виробів своїми руками, адже не дивлячись на те, що технології розвиваються високими темпами, витвори, зроблені вручну, не втрачають своєї актуальності, розглядали схеми для вишивки.

Якщо Вам цікава вишивка, в’язання тощо приходьте на засідання Народного клубу-студії любителів вишивки «Рушничок», яке проходить в читальному залі історичної бібліотеки в третю суботу кожного місяця о 10.00.

ФотоДругие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-23   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-06-05   Подробно
Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно


Все события