Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка

14.11.2018 г.Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка

9 листопада в Мобільній галереї «Світ захоплень» Центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка відкрилася персональна виставка художника-аматора Дмитра Єрьоменка.

Головного енергетика Маріупольського морського торгового порту Дмитра Вікторовича Єрьоменка знають багато хто з маріупольців і на вернісажі «яблуку ніде було впасти». Атмосфера створилася дуже тепла, майже «сімейна». Безліч добрих слів прозвучало на адресу художника-аматора від мами, дружини, друзів, колег. Практично всі гості були вражені експресією, яскравістю, колірною насиченістю творчих робіт та їх кількістю. Дмитро Єрьоменко практично за два роки написав понад 80 полотен акриловими фарбами, в основному великого формату! Акриловий живопис – досить новий вид в сучасному мистецтві. Акрил – швидковисихаючі фарби, тому писати ними складно. Однак Дмитро Єрьоменко «легких шляхів не шукає». На цій «родзинці» художника-початківця загострила увагу керівник ізостудії "Аква" ЦДЮТ «Західний» Тетяна Молокова (ГЦВР МЗ, директор Л. Балабан). Вона побажала Дмитру обов'язково розвиватися як художнику далі, не зменшувати темпу і зберегти «свій почерк».

Порадували гостей вернісажу і прекрасною музикою. Викладач Школи мистецтв Людмила Катсіянні виконала на флейті твори Й.С. Баха «Жарт» і Дж.Ласта «Одинокий пастух», а її учениця Аліна Масленникова заспівала  «Веселкову пісеньку».

За традицією, що склалася в Мобільній галереї, бібліотекарі подарували Дмитру Єьоменку пам'ятний персональний буклет.

ФотоДругие отчеты

УВАГА! Закінчився прийом документів.
31.05.2019   Подробно
Еко-акція «Квітучий травень» у бібліотеці ім. М.В. Гоголя
16.05.2019   Подробно
Відкриття виставки робіт випускників Маріупольської школи мистецтв «Нащадки Куїнджі»
16.05.2019   Подробно
Молодіжний фестиваль східних культур "СхідFest"
15.05.2019   Подробно


Все события