Акція «Читай, люби та слухай українське!» для маленьких читачів Центральної дитячої бібліотеки

02.11.2018 г.Акція «Читай, люби та слухай українське!» для маленьких читачів Центральної дитячої бібліотеки

Із тисяч мов, які існують на планеті, найдорожчою для кожного є рідна мова. Для нас - це наша співуча та мелодійна українська мова. Щоб прищепити любов і повагу до рідної мови у малечі, в Центральній дитячій бібліотеці у відділі дитячого читання була оголошена акція «Читай, люби та слухай українське!».

У рамках акції для вихованців дитячого садочку «Барвінок» №55 та  дитячого садочку «Ромашка» №49 відбулася сміхопанорама «Жарти, сміх – це для всіх».

До маленьких читачів завітали Хтосики - Андрійко та Марійка. Вони прочитали дітям багато смішних і дотепних віршів та гуморесок, пограли в інтерактивні ігри та запропонували цікавинки книжкової виставки «Торбина сміху людям на втіху». Під час презентації «Гумор дитячих письменників України» малюки познайомились з творчістю Всеволода Нестайка, Грицька Бойка, Ганни Чубач, Наталі Забіли та інших. Найцікавішим моментом для читайликів став конкурс на вміння жартувати “Розсміши друга”. І звичайно, не обійшлось без улюбленого майстер-класу. Зустріч пройшла у теплій атмосфері і діти отримали чудовий настрій.

А ще маленькі відвідувачі відділу дитячого читання завітали на День казок «Жила-була казка» і повністю занурились у світ дива, чарів і таємниць. Вони зачаровано слухали фрагменти казок, доповнюючи їх своїм змістом, а коли настав час впізнавати героїв, діти показали себе справжніми любителями і знавцями казок у відеовгадайці "МультиКазка". З захопленням дітлахи розіграли казку «Ріпка», познайомились з книжковою виставкою «У дивосвіті казок» та зробили на майстер-класі хитру лисичку-сестричку. Усміхнені та задоволені діти сфотографувались на згадку про чудову зустріч в бібліотеці.

ФотоДругие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события