Акція «Читай, люби та слухай українське!» для маленьких читачів Центральної дитячої бібліотеки

02.11.2018 г.Акція «Читай, люби та слухай українське!» для маленьких читачів Центральної дитячої бібліотеки

Із тисяч мов, які існують на планеті, найдорожчою для кожного є рідна мова. Для нас - це наша співуча та мелодійна українська мова. Щоб прищепити любов і повагу до рідної мови у малечі, в Центральній дитячій бібліотеці у відділі дитячого читання була оголошена акція «Читай, люби та слухай українське!».

У рамках акції для вихованців дитячого садочку «Барвінок» №55 та  дитячого садочку «Ромашка» №49 відбулася сміхопанорама «Жарти, сміх – це для всіх».

До маленьких читачів завітали Хтосики - Андрійко та Марійка. Вони прочитали дітям багато смішних і дотепних віршів та гуморесок, пограли в інтерактивні ігри та запропонували цікавинки книжкової виставки «Торбина сміху людям на втіху». Під час презентації «Гумор дитячих письменників України» малюки познайомились з творчістю Всеволода Нестайка, Грицька Бойка, Ганни Чубач, Наталі Забіли та інших. Найцікавішим моментом для читайликів став конкурс на вміння жартувати “Розсміши друга”. І звичайно, не обійшлось без улюбленого майстер-класу. Зустріч пройшла у теплій атмосфері і діти отримали чудовий настрій.

А ще маленькі відвідувачі відділу дитячого читання завітали на День казок «Жила-була казка» і повністю занурились у світ дива, чарів і таємниць. Вони зачаровано слухали фрагменти казок, доповнюючи їх своїм змістом, а коли настав час впізнавати героїв, діти показали себе справжніми любителями і знавцями казок у відеовгадайці "МультиКазка". З захопленням дітлахи розіграли казку «Ріпка», познайомились з книжковою виставкою «У дивосвіті казок» та зробили на майстер-класі хитру лисичку-сестричку. Усміхнені та задоволені діти сфотографувались на згадку про чудову зустріч в бібліотеці.

ФотоДругие отчеты

Виставка «Перша світова… Пам'ять, що живе»
15.11.2018   Подробно
Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка
14.11.2018   Подробно
Телеміст заради єдності
14.11.2018   Подробно
Тиждень української писемності та мови у бібліотеці ім. І. Я. Франка
07.11.2018   Подробно


Все события