Літературно-музична подорож «Прекрасна країна - Любов!»

01.11.2018 г.Літературно-музична подорож «Прекрасна країна - Любов!»

На осінніх канікулах учні ОШ №31 здійснили незабутню літературно-музичну подорож, яка відбулася в Маріупольській міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського. І це була «Прекрасна країна - Любов!»

Любов буває різною: щасливою і гіркою, взаємною і нерозділеною, любов - радість і любов - страждання. Але справжня любов завжди підносить людину, робить її кращою.

 Один з найзнаменитіших в історії музичних творів великого, неперевершеного Бетховена, що отримав назву "Місячна соната", був присвячений юній Джульєтті Гвиччарді. Дівчина підкорила серце молодого композитора і потім жорстоко розбила його. Але саме Джульєтті ми зобов'язані тим, що можемо слухати настільки глибоко проникаючу в душу музику кращої сонати геніального композитора.

Школярі дізналися про чисте і віддане кохання Ф. Петрарки до Лаури; про кохану найвидатнішого флотоводця Європи адмірала Нельсона - леді Гамільтон; про долю грузинського художника Ніколо Піросмані, з яким пов'язана красива і сумна історія, відома як «мільйон червоних троянд».

Класичним прикладом вірного кохання є подвиг дружин декабристів. Молоді, знатні, багаті жінки відмовилися від світського життя, розкоші і вирушили в далеку сувору Сибір на каторгу, куди були заслані їхні чоловіки-декабристи, щоб ділити з ними вигнання, своєю любов'ю підтримати в них мужність і волю до боротьби. Як же треба було любити і вірити, щоб винести всі ці випробування і до кінця залишитися гаряче люблячою дружиною і відданим другом!

Любов потрібна і важлива для кожного. Любити можуть не тільки закохані.

Мама любить свою дитину. Дитина любить батьків. Ми всі любимо тварин і птахів.

Можна любити свою країну, місто, свою вулицю і будинок. Свою малу батьківщину.

Звичайно, ми любимо батьків, кращу подругу, вчительку, естрадного співака.

На заході школярі брали участь в конкурсах, іграх та вікторинах, вчилися говорити один одному компліменти.

Сподіваємося, що в наш непростий час, коли щирі сердечні почуття менше стали розбурхувати серця молодих, коли чоловіки перестали ставитися до жінок з минулою поетичністю, незважаючи ні на що, ми не розучимося любити жінок любов'ю Пушкіна, Гете, Тютчева. І кожен зустріне любов єдину, любов на все життя.

ФотоДругие отчеты

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-01-29   Подробно


Все события