Літературно-музична подорож «Прекрасна країна - Любов!»

01.11.2018 г.Літературно-музична подорож «Прекрасна країна - Любов!»

На осінніх канікулах учні ОШ №31 здійснили незабутню літературно-музичну подорож, яка відбулася в Маріупольській міській історичній бібліотеці ім. М. Грушевського. І це була «Прекрасна країна - Любов!»

Любов буває різною: щасливою і гіркою, взаємною і нерозділеною, любов - радість і любов - страждання. Але справжня любов завжди підносить людину, робить її кращою.

 Один з найзнаменитіших в історії музичних творів великого, неперевершеного Бетховена, що отримав назву "Місячна соната", був присвячений юній Джульєтті Гвиччарді. Дівчина підкорила серце молодого композитора і потім жорстоко розбила його. Але саме Джульєтті ми зобов'язані тим, що можемо слухати настільки глибоко проникаючу в душу музику кращої сонати геніального композитора.

Школярі дізналися про чисте і віддане кохання Ф. Петрарки до Лаури; про кохану найвидатнішого флотоводця Європи адмірала Нельсона - леді Гамільтон; про долю грузинського художника Ніколо Піросмані, з яким пов'язана красива і сумна історія, відома як «мільйон червоних троянд».

Класичним прикладом вірного кохання є подвиг дружин декабристів. Молоді, знатні, багаті жінки відмовилися від світського життя, розкоші і вирушили в далеку сувору Сибір на каторгу, куди були заслані їхні чоловіки-декабристи, щоб ділити з ними вигнання, своєю любов'ю підтримати в них мужність і волю до боротьби. Як же треба було любити і вірити, щоб винести всі ці випробування і до кінця залишитися гаряче люблячою дружиною і відданим другом!

Любов потрібна і важлива для кожного. Любити можуть не тільки закохані.

Мама любить свою дитину. Дитина любить батьків. Ми всі любимо тварин і птахів.

Можна любити свою країну, місто, свою вулицю і будинок. Свою малу батьківщину.

Звичайно, ми любимо батьків, кращу подругу, вчительку, естрадного співака.

На заході школярі брали участь в конкурсах, іграх та вікторинах, вчилися говорити один одному компліменти.

Сподіваємося, що в наш непростий час, коли щирі сердечні почуття менше стали розбурхувати серця молодих, коли чоловіки перестали ставитися до жінок з минулою поетичністю, незважаючи ні на що, ми не розучимося любити жінок любов'ю Пушкіна, Гете, Тютчева. І кожен зустріне любов єдину, любов на все життя.

ФотоДругие отчеты

Виставка «Перша світова… Пам'ять, що живе»
15.11.2018   Подробно
Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка
14.11.2018   Подробно
Телеміст заради єдності
14.11.2018   Подробно
Тиждень української писемності та мови у бібліотеці ім. І. Я. Франка
07.11.2018   Подробно


Все события