Година історичної пам’яті «Им досталась нелегкая участь солдат»

31.10.2018 г.Година історичної пам’яті «Им досталась нелегкая участь солдат»

З нагоди 74-річниці визволення України від нацистських загарбників в читальному залі Маріупольської міської історичної бібліотеки ім. М. Грушевського провели годину історичної пам’яті «Им досталась нелегкая участь солдат».

         Чотири з половиною мільйона українців разом з народами інших національностей боролися на фронтах Другої світової війни. Вірили в перемогу. І вона прийшла…

         Переможна битва за Україну, яка тривала довгі 22 місяці, стала вирішальним фактором розгрому військ гітлерівської Німеччини і її союзників. 3,5 мільйона загиблих у боях з фашистами – така ціна свободи України.

Учні дізналися про факти і події тих страшних днів, які дають можливість простежити життя нашої країни в роки війни, боротьбу людей з німецько-фашистськими окупантами. Також учасники заходу взяли участь у вікторині, присвяченій історії Другої світової.

Ця дата назавжди залишиться у пам’яті всього народу, адже немає в Україні родини, яка би не втратила рідних під час нацистської окупації.

Вічна шана тим, хто віддав свої життя за вільне майбутнє України!

В сердцах наших жить будут вечно

Герои минувшей войны.

Нам память о них дорога бесконечно,

И ею с тобой мы сильны!

ФотоДругие отчеты

QR-кодовий літературний квіз "Litera"
26.03.2019   Подробно
Урок історії «Президент-визволитель»
26.03.2019   Подробно
Заседание Психологического клуба в Мариупольской городской исторической библиотеке им. М. Грушевского
26.03.2019   Подробно
Засідання Маріупольського методичного об'єднання викладачів відділень та спеціалізованних класів образотворчого мистецтва шкіл е
26.03.2019   Подробно


Все события