Відкриття персональної виставки В’ячеслава Гутирі «Дванадцять»

24.10.2018 г.Відкриття персональної виставки В’ячеслава Гутирі «Дванадцять»
24 жовтня 2018 року о 14:00 в приміщені Художнього музею ім. А.І. Куїнджі відбулось відкриття виставки художника з Краматорська В’ячеслава Гутирі «Дванадцять», живопис, графіка, скульптура.
Біблійні сюжети завжди привертали художника своєї алегоричністю, можливістю трактувати їх за своїм мисленням. Тут все пов'язано з людиною, з його ставленням до Бога. Можна чекати від Нього чуда в образі риби, що падає з неба, і не зрозуміти, що життя і є найбільш надане тобі чудо. Таїнство хрещення, зліт над баштами-мегаполісами, відносини з владою - цикл біблійних притч вічний. 
Усі відвідувачі виставки мали унікальну змогу поспілкуватися з автором та дізнатися, що цикл "12" має для нього сакральне значення.
В'ячеслав з теплотою говорив про Маріуполь, відмітив що в місті неймовірна атмосфера, яка пронизана запахом йоду, а також подякував творчому поростору нашого міста за теплий прийом та високу кваліфікацію художників і виставкових майданчиків. 
Гості виставки відмітили унікальний стиль автора та неймовірний професіоналізм. 
В'ячеслав Гутиря анонсував, що незабаром у Центрі сучасного мистецтва ім. Куїнджи відкриється спільна виставка маріупольських художників "Шлях до Трої" де будуть представлені і його роботи.
Насолодитися концептуальною виставкою В’ячеслава Гутирі «Дванадцять» маріупольці та гості міста можуть до 25 листопада.

ФотоДругие отчеты

Бібліотека ім. М. Свєтлова на святі в «Екстрим-парку»
05.08.2019   Подробно
Гіпсові фігурки в бібліотеці
01.08.2019   Подробно
Виставка пейзажів українських митців «Барви літа»
26.07.2019   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2019-06-18   Подробно


Все события