Відкриття персональної виставки В’ячеслава Гутирі «Дванадцять»

24.10.2018 г.Відкриття персональної виставки В’ячеслава Гутирі «Дванадцять»
24 жовтня 2018 року о 14:00 в приміщені Художнього музею ім. А.І. Куїнджі відбулось відкриття виставки художника з Краматорська В’ячеслава Гутирі «Дванадцять», живопис, графіка, скульптура.
Біблійні сюжети завжди привертали художника своєї алегоричністю, можливістю трактувати їх за своїм мисленням. Тут все пов'язано з людиною, з його ставленням до Бога. Можна чекати від Нього чуда в образі риби, що падає з неба, і не зрозуміти, що життя і є найбільш надане тобі чудо. Таїнство хрещення, зліт над баштами-мегаполісами, відносини з владою - цикл біблійних притч вічний. 
Усі відвідувачі виставки мали унікальну змогу поспілкуватися з автором та дізнатися, що цикл "12" має для нього сакральне значення.
В'ячеслав з теплотою говорив про Маріуполь, відмітив що в місті неймовірна атмосфера, яка пронизана запахом йоду, а також подякував творчому поростору нашого міста за теплий прийом та високу кваліфікацію художників і виставкових майданчиків. 
Гості виставки відмітили унікальний стиль автора та неймовірний професіоналізм. 
В'ячеслав Гутиря анонсував, що незабаром у Центрі сучасного мистецтва ім. Куїнджи відкриється спільна виставка маріупольських художників "Шлях до Трої" де будуть представлені і його роботи.
Насолодитися концептуальною виставкою В’ячеслава Гутирі «Дванадцять» маріупольці та гості міста можуть до 25 листопада.

ФотоДругие отчеты

Виставка «Перша світова… Пам'ять, що живе»
15.11.2018   Подробно
Мальовничий феєрверк Дмитра Єрьоменка
14.11.2018   Подробно
Телеміст заради єдності
14.11.2018   Подробно
Тиждень української писемності та мови у бібліотеці ім. І. Я. Франка
07.11.2018   Подробно


Все события