В художньому музеї ім.А.Куінджи пройшов перший фестиваль ковальського мистецтва "Сталеве джерело"

19.09.2018 г. В художньому музеї ім.А.Куінджи пройшов перший фестиваль ковальського мистецтва "Сталеве джерело"
15 вересня в художньому музеї ім.А.Куінджи пройшов перший фестиваль ковальського мистецтва "Сталеве джерело". Маріупольцям та учасникам фестивалю своє музичне мистецтво дарував Оркестр Народних інструментів Маріупольської камерної філармонії (малий склад).

Музейний простір проведення фестивалю не обмежився його розташуванням, а був відображений у тематичних музейних виставках та заходах. Перед офіційним відкриттям фестивалю о 10:00 Маріупольський краєзнавчий музей провів квест вулицями міста «Сталева мозаїка» .

У фестивалі взяли участь ковалі міста Маріуполь, а також запрошені гості, які продемонстрували своє вміння роботи з металом. Під час проведення  майстер-класів бажаючі отримали можливість відчути важкість молоту та почути як співає сталь.  Поряд з ковалями працювала гончарна майстерня, де буде проведено майсерт-класи з ліпки, що стали улюбленим місцем маленьких гостей фестивалю. На подвір’ї Художнього музею були проведені виставки готових робіт місцевих ковалів та художників по металу, музейні виставки. Учасники клубу історичних реконструкцій "Азовська дружина" продемонстрували свої обладунки та вміння їх використання.

Під час фестивалю  проводились різні конкурси серед відвідувачів. Одними із найяскравіших моментів фестивалю стали процес підковування коня та ковальський весільний обряд. Фестивалю зібрав велику кількість маріупольців та гостей міста, що висловлювали бажання зробити його традиційним. 

ФотоДругие отчеты

Звіт 1 квартал 2020 рік
2020-04-27   Подробно
ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2020 рік
2020-03-17   Подробно
Інформація про виконання міського бюджету за видатками за 2019 рік
13.03.2020   Подробно
Звіт про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету на 2019 рік
2020-01-30   Подробно


Все события